Черкащина: Непереможена і легендарна…

Черкащина: Непереможена і легендарна…


23 лютого комуністи Черкащини, їх прихильники і вірні своїй присязі солдати і офіцери Радянської Армії прийшли до святих місць, щоб відзначити 103-тю річницю Робітничо-Селянської Червоної Армії і Робітничо-Селянського Червоного Флоту.

Біля братських могил, Меморіалів і обелісків Слави учасники заходів згадали героїчну історію створення Радянських Збройних Сил, їх становлення і невмирущий подвиг радянських воїнів у роки Великої Вітчизняної війни та під час виконання інтернаціонального обов’язку.

Вони засудили дії нинішньої націонал-олігархічної влади за продовження розпалювання ворожнечі між людьми на політичному, історичному, мовному і релігійному ґрунті, фашизацію держави і суспільства, перекручення і фальсифікації радянського періоду нашої історії, в тому числі періоду Великої Вітчизняної війни.

Тому великою ганьбою і соромом в сучасній Україні є те, що на догоду українських буржуазних націоналістів, проповідників фашистської ідеології і спадкоємців гітлерівських посіпак, нинішня ЗЕ-влада нахабно піддає забуттю справжню історію нашого народу, є прямим співучасником осквернення і знищення пам’ятників пов’язаних із Великою Вітчизняною війною, плює у душу воїнам Великої Вітчизняної війни та мільйонам солдатів і офіцерів Радянської Армії.

Не оминули учасники заходів питання про соціально-економічну ситуацію в Україні, про геноцид українського народу через різке підвищення владою необґрунтованих цін на газ і електроенергію, тарифів на житлово-комунальні та інші послуги.

Вони звинуватили ЗЕ-владу в антинародній політиці і вимагали проведення позачергових президентських і парламентських виборів.

Під час проведення заходів її учасники прийняли резолюції і закликали:

«Вставай, страна огромная,

Вставай на смертный бой

С фашистской силой тёмною,

С проклятою ордой».

Комуністи Черкаської міської партійної організації  23 лютого біля краєзнавчого музею провели заходи, присвячені 103-й річниці створення Робітничо-Селянської Червоної Армії і Робітничо-Селянського Червоного Флоту та вшануванню пам’яті захисників Радянської Вітчизни.

На мітингу виступили член ЦК, перший секретар Черкаського обкому партії    В. Г. Роєнко, секретар Черкаського міськкому Ю. Л. Данілов.

У виступах товаришів показаний славетний шлях Червоної – Радянської Армії, від зародження до становлення, як самої могутньої, самої народної армії світу, подвиг солдат, офіцерів і генералів, прикладів якому не знає світова історія.

По закінченню мітингу відбулось  покладанням живих червоних гвоздик, як  символу  непереможності Радянської Армії, на вічний граніт до могил на Пагорбі Слави.

Продовжилися урочисті заходи  в актовому залі обласного комітету партії.

Прес-служба Черкаського ОК КПУ    


Президенту України

Зеленському  В. О.,

Голові Верховної Ради України

Разумкову  Д. О.,

Прем’єр - міністру України

Шмигалю  Д. О., 

Голові Черкаської обласної державної адміністрації

Скічку О. О.,

Голові міста Черкаси

Бондаренку А. В.                                                                                                                   

РЕЗОЛЮЦІЯ

учасників заходів в Черкаській області, присвячених 103-й річниці створення

Робітничо – Селянської Червоної Армії і Робітничо – Селянського Червоного Флоту

Ми, учасники заходів присвячених 103-річниці створення Робітничо – селянської Червоної Армії і Робітничо – селянського Червоного Флоту, зібралися для того, щоб підтвердити нашу немеркнучу Пам'ять про солдатів і матросів, старшин і офіцерів, генералів, адміралів і маршалів непереможної і легендарної Радянської Армії і Військово-Морського Флоту СРСР.

Ми нагадуємо молодому поколінню і владі України, що саме завдячуючи Червоній Армії і Флоту, які були сформовані із військових частин і екіпажів військових кораблів, що перейшли на сторону народу після Великої Жовтневої соціалістичної революції, загонів Червоної гвардії та тисяч добровольців із робітників і селян, були вигнані із нашої землі полчища інтервентів із 14 країн світу, які вторглися до нас на запрошення скоропадських і петлюр.

Саме Червона Армія і Флот забезпечили становлення і розвиток української держави (УРСР).

Саме з допомогою Червоної Армії були повернуті в лоно України землі Західної України, Бесарабії, Буковини і Закарпаття.

Саме вікопомним Подвигом воїнів багатонаціональної Червоної Армії і Флоту було розгромлено німецько – фашистських загарбників, їх сателітів і посібників у роки Великої Вітчизняної війни, визволено багато народів світу від коричневої чуми.

Саме Радянська Армія і Військово – Морський Флот СРСР після другої світової війни своєю могутністю стримували  розв’язання нових світових воєн.

Незаперечним фактом є те, що саме на базі частин Радянських Збройних Сил сформувалися Збройні сили України.

Тому великою ганьбою і соромом в сучасній Україні є те, що на догоду українських буржуазних націоналістів, проповідників фашистської ідеології і спадкоємців гітлерівських посіпак, нинішня зе-влада нахабно піддає забуттю справжню історію нашого народу, є прямим співучасником осквернення і знищення пам’ятників пов’язаних із Великою Вітчизняною війною, плює у душу воїнам Великої Вітчизняної війни та мільйонам солдатів і офіцерів, які служили в Радянській Армії.

Але правду історії не обрехати, не переписати.

Ми вимагаємо від Верховної Ради України скасувати Закон України від 9 квітня 2015 року № 317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал- соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки в частині засудження комуністичного періоду нашої історії, як такий, що носить політичний, псевдоісторичний, а не правовий характер та не відповідає статтям 8, 9, 11, 15, 21, 22, 23, 24, 34, 35, 36, 37, 38, 55, 62, 71  Конституції України.

До того ж, за висновками Венеціанської комісії (Демократія через право) так званий закон про «декомунізацію» не відповідає трьом критеріям: законності, легітимності і необхідності застосування в демократичному суспільстві.

Ми вимагаємо від Верховної Ради України скасувати Закон України від 9 квітня 2015 року  № 2538-1 «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті», як такий, що реабілітував посібників гітлерівської Німеччини, вояків ОУН-УПА, відкрив дорогу поширенню фашистської ідеології в Україні, заражаючи нею державу і суспільство.

Ми вимагаємо від Верховної Ради України скасувати Закон України від 28 березня 2019 року № 264-VIII, за яким вояки ОУН-УПА визнаються учасниками бойових дій і прирівнюються до солдатів і офіцерів Червоної Армії – воїнів-переможців у Великій Вітчизняній війні, що суперечить рішенням Нюрнберзького Міжнародного військового трибуналу щодо нацистських злочинців та їх посібників, Конвенції про закони і звичаї війни, прийнятій на Гаазькій міжнародній конференції в жовтні 1907 року,  за якою вояки  ОУН-УПА визнаються  воюючими на стороні гітлерівської Німеччини.

Ми вимагаємо від Верховної Ради України прийняти Закон України «Про встановлення історичної та соціальної справедливості по відношенню до мирних громадян України, які потерпіли від злочинної діяльності ОУН-УПА та інших військових в період Великої Вітчизняної війни і повоєнний період (1941-1956 роки)», в якому злочини ОУН-УПА та військових добровільних формувань СС «Галичина», «Нахтігаль» і «Роланд», які воювали на стороні гітлерівської Німеччини, визнати геноцидом проти українського народу, про що доведено Нюрнберзьким Міжнародним військовим трибуналом, на відкритих судах в Українській Радянській Соціалістичній Республіці і підтверджено Довідкою Служби безпеки України від 30 липня 1993 року «Про діяльність ОУН-УПА».

Ми вимагаємо від Верховної Ради України внести зміни до Закону України від 9 квітня 2015 року № 2539 «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» та прийняти його в попередній назві  «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» і в редакції із такою назвою від 20 квітня 2000 року № 1684-III та із змінами до нього від 21 квітня 2011 року № 3298-VI, що відновить історичну справедливість щодо вікопомного подвигу нашого народу у роки Великої Вітчизняної війни, яка справила вирішальний вплив на весь хід і завершення  Другої світової війни.

Ми вимагаємо від Верховної Ради України, голови Черкаської обласної державної адміністрації, голів міст і депутатів місцевих рад Черкаської області відмінити раніше прийняті постанови і розпорядження про перейменування населених пунктів, вулиць, провулків, проспектів, площ, парків і скверів, назви яких пов’язані з радянським періодом нашої історії, з Великою Вітчизняною війною, солдатами, командирами, командуючими і маршалами Червоної Армії і повернути їх попередні назви.

Ми нагадуємо Президенту України  Зеленському В. О., депутатам  Верховної Ради і членам Кабінету Міністрів, органам місцевої влади і самоврядування про те, що отримавши від народу право на владу, ви зобов’язані бути прикладом у виконанні Конституції і Законів України, приймати закони і постанови у відповідності із нормами Конституції та негайно переглянути закони і постанови, які суперечать їй.

Закони, постанови та інші нормативно-правові акти прийняті всупереч Конституції України автоматично стають антинародними, а ті хто їх приймав стають поза законом.

Це стосується не тільки законів і постанов згаданих у резолюції, а й антинародних освітньої, мовної, медичної, земельної, пенсійної і житлово-комунальної реформ, непосильних для більшості населення цін на газ і електроенергію, тарифів на житлово-комунальні та інші послуги.

Не випробовуйте терпіння народу представники всіх гілок влади!

Не принижуйте воїнів – Переможців у Великій Вітчизняній війні та їх спадкоємців! Вивчіть історію.

Резолюцію  схвалено «одноголосно».Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях