Ветерани та ліві Кіровограду відзначили річницю Радянської Армії

Ветерани та ліві Кіровограду відзначили річницю Радянської Армії


Покладанням квітів до Вічного вогню на Меморіальному комплексі «Фортечні вали»  відзначили ветерани та ліві Кіровограду (Кропивницького), чергову  річницю з дня утворення Червоної Армії.

Традиційно, 23 лютого, представники громадськості та ветеранської спільноти міста збираються біля Вічного вогню, щоб вшанувати пам'ять героїв-червоноармійців та згадали основні етапи  історії Радянської Армії.

"Незважаючи на всі спроби витравити пам'ять про істинне значення цього свята, для більшості людей воно залишилося не просто днем захисника Вітчизни, а саме Днем Радянської Армії і Військово-Морського Флоту. Лише через роки, порівнюючи потенціали Радянської Армії і України, можна зробити висновок про те, яка влада дійсно піклувалася про національну безпеку", - зазначив у своєму слові лідер лівих міста Василь Мосієнко. 

На завершення заходу, учасники мітингу поклали вінки та живі квіти до Вічного вогню і вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.

Прес-служба Кіровоградського міського осередка ПП "Ліва опозиція"Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях