БРИЧУ ГЕННАДІЮ КИРИЛОВИЧУ – 90 РОКІВ!!!


Г. К. Брич за робочим столом Голови Турківської міськради, 2010 р.
(фото В. Корнієнко)

27 січня 2021 р. відмічає своє 90-річчя найвидатніша людина м. Турка Львівської області комуніст Геннадій Кирилович Брич.

Ще за часів Радянської України, як Перший секретар Турківського райкому Компартії України, Г. К. Брич був визнаний людьми як чесна, порядна людина, добротний господарник. Свого часу в інтерв’ю, яке взяв у нього журналіст «Робочої газети» Віктор Корнієнко, Геннадій Кирилович відзначив:

- У владу сьогодні масово йдуть пройдисвіти-«врєменщики». Щоб вкрасти і нажитися. Більше їх не цікавить нічого, іншими словами, «після нас хоч потоп». Я ж у Турці пропрацював все життя. Одинадцять років - першим секретарем райкому КПУ. І не нажив абсолютно нічого. Живу в квартирі, яку ще отримав за радянської влади. Дачі не маю. Їжджу на службових «жигулях». Тому що так мене виховали. За принципом - раніше думай про Батьківщину, а потім про себе. Тепер же все по-іншому: раніше думають про себе, а в останню чергу про неньку Україну. Починаючи з самого верху.

І ці риси характеру Геннадія Кириловича, таке його відношення до довіреної справи – що притаманно справжньому комуністу – знайшли позитивний відклик серед турківчан, які двічі поспіль (в 2002 і 2006 рр.) обрали його Головою Турківської міськради, незважаючи на його поважний вік. Ї цей факт є рекордом міста Турка часів незалежності України: такої довіри з 1991 р. ще й досі не отримав жодний мер цього міста.

Щиро бажаємо Вам здоров’я і щастя, шановний Геннадію Кириловичу!

 

Президія  ЦК Компартії України

Лвівський обком Компартії України


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях