ВІДКРИТИЙ ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ до Президента України Зеленського В.О.


Події, які відбуваються сьогодні в Сполучених Штатах Америки, змусили мене звернутися до Вас, Володимире Олександровичу, із важливими рекомендаціями щодо використання “досвіду” американської демократії.

Я залишу поза рамками Звернення крах американської системи виборів Президента США, яка не може бути зразком для застосування, бо побудована на суцільній фальсифікації і брехливості, а всьому світу подається як верх демократії.

Не буду торкатися, також, безчинств і погромів у США під час проведення виборів,  за режисурою тих, хто розробляв і втілював у життя так звані кольорові революції в різних країнах світу, в тому числі і двічі в Україні.

Але коли режисери зрозуміли, що ситуація виходить з-під контролю, спровокували захоплення Капітолію і вміло використали це для того, щоб “по-демократичному”, по-американськи розправитися із учасниками цієї багатомільйонної  акції протесту проти фальсифікації виборів.

Учасників акції протесту тут же стали називати терористами, бандитами, екстремістами і заколотниками. Вони заносяться в “чорні списки” для переслідування. В країні розгорнута кампанія доносів і електронної цензури.

Вам це нічого не нагадує, пане Президенте?

Враховуючи те, що в Україні останніх два президенти і більша частина народних депутатів останніх двох скликань та й деяка частина населення вважає США еталоном демократії і прикладом для наслідування, я пропоную Президенту України Зеленському В.О. використати “досвід США” по відновленню правди і справедливості щодо трагічних подій в Україні 2013-2014 років.

Якщо Ви, пане Президенте, вважаєте американську демократію еталоном і приклоняєтеся перед нею, то ж  будьте послідовним і в своїй країні.

Зокрема, дайте доручення Генеральній Прокуратурі, Службі безпеки і Міністерству внутрішніх справ України про відкриття кримінальних справ проти тих, хто спровокував і здійснив державний переворот в лютому 2014 року (типу яценюків, кличків, тягнибоків, парубіїв, пашинських, парасюків). Наслідком цього перевороту є масова загибель людей, в тому числі працівників правоохоронних органів, втрата території Автономної Республіки Крим, розв’язання братовбивчої, гомадянської війни на Сході України, розпалювання ворожнечі на історичному, політичному, мовному і релігійному ґрунті, відвертої фашизації держави і суспільства.

Ініціюйте скасування Закону України №743-VI від 21 лютого 2014 року “Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань та визнання такими, що втратили чинність деяких законів України”, якими заборонено притягати до кримінальної  відповідальності осіб, які захоплювали, громили, грабували, палили адміністративні будівлі і приміщення політичних партій, здійснювали напади на приміщення СБУ, МВС і військових частин, захоплювали там зброю, яку потім використовували, як провокатори, проти учасників майдану і працівників правоохоронних органів, застосовували так звані “коктейлі Молотова” та небезпечні для життя людей предмети проти правоохоронців і солдатів внутрішніх військ.

Потрібно відмінити Укази виконуючого обов’язки Президента України Турчинова, Президента України Порошенка про присвоєння учасникам так званого Євромайдану, звання Героя України та ініціювати притягнення до кримінальної відповідальності Турчинова і Порошенка за перевищення службових повноважень та державну зраду.

Потрібно вибачитися перед сім’ями полеглих при виконанні службових обов’язків працівників правоохоронних органів і солдатів внутрішніх військ.

Вибачитися перед пораненими і подякувати всім тим, хто був вірним присязі народу України, мав залізну витримку навіть тоді, коли їх намагалися заживо спалити на майдані псевдореволюціонери.

Вибачитися перед народом України за те, що не хотів припинити братовбивчу, громадянську війну на Сході України, за те, що пустив на розпродаж Українську землю, не бажав ініціювати скасування антинародних , антиконституційних медичної, освітньої, мовної, пенсійної, житлово-комунальної реформ і зниження непосильних для більшості українців цін і тарифів на газ, електроенергію, житлово-комунальні та інші послуги.

Покаятися перед українським народом за те, що зі страху плазував перед олігархами і неонацистами, що не став “вироком”, а продовженням політики Порошенка у внутрішній і зовнішній політиці, здаючи національні інтереси держави під зовнішнє управління США, ЄС і НАТО, що “взяв під козирьок” перед тимчасово повіреною в справах США в Україні і не дав дозвіл на виробництво російської вакцини проти коронавірусу, чим обрік мільйони українців на вимирання.

Виконавши всі ці пропозиції Ви, Володимире Олександровичу, можете з чистою совістю іти у відставку та розпустити Верховну Раду України за що Вам більшість українських виборців будуть щиро вдячні і високо оцінять Вашу мужність.

Роєнко В.Г.,

народний депутат

України ІІ і ІІІ скликань


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях