Сергій Гордієнко звернув увагу влади на незадовільну ситуацію з пасажирськими перевезеннями на Оржиччині


Повторний відкритий лист

до голови Полтавської обласної державної адміністрації

Синєгубова Олега Васильовича щодо вкрай незадовільного

автобусного сполучення між населеними пунктами Оржицького району

та майбутнім райцентром м.Лубни

Шановний Олеже Васильовичу!

25 серпня ц.р. я вже звертався до Вас з приводу вивчення ситуації, що склалася на Оржиччині з пасажирськими перевезеннями людей (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=154894082892402&set=a.106335394414938&type=3).

Змушений констатувати, що ситуація не лише не покращилася, а загострилася до крайності – майже повністю припинилося автобусне сполучення між селами району. Найбільш знедолені не можуть дістатися вже не лише нового райцентру, яким стають Лубни (тут знаходиться центр госпітального округу), а навіть дістатися центру громади - Оржиці (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=811742169620077&set=a.121552178639083&type=3).

Вони змушені наймати для цих цілей приватних перевізників та платити за такі послуги від 100 до 400 гривень, щоб потрапити на прийом до лікаря, органу влади чи залізничної станції.

Знову змушений звертати Вашу увагу на те, що відповідно до статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», які забезпечують організацію обслуговування населення підприємствами, установами та організаціями житлово-комунального господарства, зв'язку, телебачення, радіомовлення, торгівлі та громадського харчування, побутового і транспортного обслуговування незалежно від форм власності. Порядки вирішення цих питань деталізовані в інших законах та підзаконних актах.

Виходячи з цього, повторно прошу Вас, шановний Олеже Васильовичу, невідкладно провести комплекс організаційно - управлінських заходів, передбачених законодавством України для вирішення проблем автобусного сполучення райцентру з населеними пунктами Оржиччини, а також райцентру і сіл району з Лубнами у ранкові та післяобідні години. Місцева адміністрація цього питання вирішити не може.

Попередня відповідь за підписом Тимчасово виконуючого обов’язки начальника Управління інфраструктури та цифрової інформації облдержадміністрації С.Марчишинеця за № 01-31/122/1015 від 14.09.2020 р. носить форму бюрократичної відписки і питання не вирішує. Невідомо, чи проводилися конкурси по відбору перевізника на маршруті Оржиця - Лубни та інших маршрутах між населеними пунктами району та чим вони завершилися.

Нереагування на цю проблему остаточно зруйнує у людей довіру до нинішньої влади.

Сподіваюся на розуміння і державницький підхід до вирішення цього важливого питання забезпечення життєдіяльності людей.

Сергій Гордієнко,

народний депутат України 6 - 7 скликань

20.11.2020 р.


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях