Вічна пам`ять комуністу

Вічна пам`ять комуністу


Сумські обком та  міськком, Ковпаківський у місті Суми райком Компартії України з глибоким сумом сповіщають про смерть ветерана Ленінського комсомолу і Комуністичної партії  

Євтушенка Миколи Мусійовича   –

заступника голови контрольно-ревізійної комісії Сумської обласної організації КПУ, заступника секретаря первинної парторганізації Першотравневого мікрорайону м. Суми, комуніста з 1957 року, великого життєлюба і оптиміста.

Микола Мусійович народився 23 травня 1936 року у Білопільському районі на Сумщині у багатодітній родині. Закінчивши Сумський машинобудівний технікум, він все своє життя жив і працював на Сумщині. Тут здобув вищу освіту, багато років працював завідуючим загальним відділом Сумського обкому комсомолу, був делегатом багатьох з’їздів Комсомолу України, нагороджений медаллю   "В ознаменование 100-летия со дня рождения В.И. Ленина" (За доблестный труд).  З 1973 року по 1990 рік очолював загальний  відділ  Ковпаківського у місті Суми райкому КПУ.

В останні роки перед виходом на пенсію працював на посаді начальника Зарічного в м. Суми районного управління Пенсійного фонду України. На всіх займаних посадах зарекомендував себе вмілим керівником, здатним працювати на перспективу, і водночас вмів бути душею колективу, про що з вдячністю згадують його колеги по роботі.

Протягом останніх 25 років невтомно займався партійною роботою. Півтора десятиліття підряд обирався головою контрольно-ревізійної комісії Сумської обласної організації КПУ, членом Центральної Контрольної Комісії Компартії України, був делегатом з’їздів Комуністичної партії України в ці роки. Його ерудиція, мудрість, глибоке знання життя і партійної роботи допомагали вирішувати ті складні питання, які ставило життя перед комуністами області, служили прикладом для молодших поколінь членів партії. До останніх днів брав активну участь у політичному житті області, займався зміцненням організаційної і ідейної єдності партійних рядів, подаючи приклад іншим комуністам.

Ми низько схиляємо голови перед пам’яттю Миколи Мусійовича – людини-трудівника, справжнього сина свого часу , вірного і відданого комуніста. Ми виражаємо глибоке співчуття членам його сім`ї, рідним і близьким, друзям і колегам по державній, партійній і громадській роботі. Обіцяємо світлу пам'ять про нього зберегти в своїх серцях на багато – багато років.

Сумські ОК і МК,

Ковпаківський РК

Компартії України


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях