Оржиччина: чи дадуть районні депутати адміністрації “умикнути” з районного бюджету 1,5 млн. гривень?


Знайомлячись на сайті Оржицької районної ради (розділ «ДІЯЛЬНІСТЬ РАДИ. ДОКУМЕНТИ. МАТЕРІАЛИ ДО ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ») з проектами рішень наступної сесії, яка відбудеться 21 жовтня, натикаєшся на дивний проект рішення, запропонований місцевою адміністрацією – «Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Оржицькому районі на 2018-2020 роки».

За заголовком, ніби пристойно. Хто ж проти розвитку місцевого самоврядування? А, по суті, в рік невиконання бюджету, коронавірусу, тотального дефіциту коштів в медицині, освіті, соціальній сфері пропонується через згадану програму профінансувати видатки на «Формування ефективної системи роботи апарату районної державної адміністрації та структурних підрозділів районної державної адміністрації, підвищення кваліфікації працівників, здійснення супроводу єдиної  системи електронного документообігу районної   державної адміністрації, оплата послуг зв’язку, друкованих засобів масової інформації, теплопостачання, енергопостачання та природного газу, інших комунальних послуг, придбання паливно-мастильних матеріалів та запасних частин до автомобілів, придбання канцелярського приладдя, оплата праці працівників» виділити 1,5 млн. грн.

Причина? В адміністрації немає коштів на найнеобхідніше. Її за законом має фінансувати Державний бюджет, але не фінансує. Чому? Може вона не потрібна?

Чи «било чолом» керівництво цього поважного органу перед облдержадміністрацією, Кабінетом Міністрів України, Президентом про ганебну ситуацію з фінансуванням Оржицької РДА? Хто напоумив їх намагатися забрати такі кошти з «худого» районного бюджету, замість того, щоб вирішити проблему в законний спосіб, проявивши принциповість у відносинах з своїми вищестоящими керманичами?

Цікаво, яку позицію займуть депутати і чи проявлять принциповість, захищаючи інтереси своїх виборців? Куди потрібніші кошти на "формування ефективної системи роботи апарату районної державної адміністрації", чи медицину, освіту, соціальний захист жителів Оржиччини?

С.Гордієнко,

народний депутат України 6-7 скликань


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях