- КПУ - http://www.kpu.ua -

Як лікують простих смертних

Опубликовано 16.10.2020

Епідемія коронавірусу в Україні не вщухає. З приходом осені ще й зростає кількість сезонних простудних захворювань. Люди, налякані коронавірусом, масово йдуть до поліклінік з різними симптомами. Та в поліклініці хворих приймає один лікар /лікарі похворіли/. Хворі годинами підпирають стіни аби потрапити на прийом. Всі кашляють, чхають, у більшості підвищена температура.

Нарешті потрапиш в кабінет до лікаря, який вислухає, дасть пораду. Але цей лікар один на всю поліклініку, і роздає поради і по телефону, і сидячому біля нього хворому, перепитуючи по кілька разів хто ви і чого тут.

Лікування призначається симптоматичне, а підтвердження діагнозу буде через тиждень, коли будуть готові результати рентген-обстеження чи лабораторні аналізи. А поки лікуйте невідомо що.

На вході до поліклініки вимірюють температуру, але тестів на коронавірус ніхто не проводить. Тому лікуються хворі здебільшого вдома.

Бажаючі роблять ПЛР-тестування самостійно у платних клініках. Але це не всім по кишені.

Лікарі хворіють, скоро не буде до кого йти на прийом. От така підготовка нашої медицини, нашої країни до боротьби з епідемією.

В інших країнах уже й вакцини створили, вакцинують населення від коронавірусу.

А ми…ще не вмерла Україна…

Роєнко В.Г.


Материал размещен на КПУ: http://www.kpu.ua

Link: http://www.kpu.ua/ru/97346/jak_likujut_prostyh_smertnyh

© КПУ
При перепечатке информации ссылка на www.kpu.ua обязательна