Бюро Чернігівського обкому ухвалює важливі рішення


Незважаючи на потуги олігархо-націоналістичної влади задушити комуністичний рух в Україні переважна більшість партійних організацій Чернігівської області і в цих умовах продовжують свою діяльність. Нині основна увага комуністів спрямована на активну участь у місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня. Зокрема, найважливішим завданням є підтримка членів партії, котрі зареєстровані кандидатами в депутати рад. А також інших кандидатів, що зарекомендували себе захисниками інтересів людей праці.

Разом з тим продовжується поточна діяльність. Йде підготовка до звітно-виборної кампанії в первинних партійних організацій. Розпочинається навчання в системі політичної освіти.

Діяльність партійних організацій області постійно спрямовує бюро обкому Компартії України. Регулярно приймаються відповідні рішення з актуальних питань сьогодення.

Ось і днями бюро ухвалило постанови про заходи з нагоди 103-ї річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції, про організацію політичного навчання в осінньо-зимово-весняний період 2020-2021 років, про організацію передплати на «Рабочую газету» на І півріччя 2020 року. Документи надіслані для організації виконання міськкомам та райкомам партії. Встановлено контроль.

Прес-служба Чернігівського обкому КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях