Відбулося заключне заняття партійного активу міста Чернігова

Відбулося заключне заняття партійного активу міста Чернігова


Насиченим видався 2019-2020 навчальний рік для слухачів партійного навчання Чернігівської міської парторганізації. План, рекомендований Центральним Комітетом партії, виконано в повному обсязі. Крім того, було розглянуто низку питань, які диктувало для врахування в партійній роботі повсякденне життя українського суспільства.

Заняття проводилися щомісяця. Ті з них, що не відбулися через цьогорічний весняний карантин з коронавірусу, довелося надолужувати в літньо-осінній період.

Заключне заняття відбулося 25 вересня. Вів його член Президії ЦК, перший секретар Чернігівського обкому Компартій України В. О. Лещенко. Присвячене воно було поглибленню вивчення Антикризової програми партії “Від війни до миру”. З лекцією перед присутніми виступила секретар міськкому КПУ В. С. Романенко. Відбулося обговорення. Свої думки висловили комуністи В. І. Кочерга і В. С. Коваленко, другий секретар міського комітету партії Г. О. Сірик.

Потім учасники заняття заслухали інформацію В. О. Лещенка про ситуацію в Республіці Білорусь та участь комуністів області в місцевих виборах поточного року.

Перед слухачами були продемонстровані відео виступу Президента Республіки Білорусь Олександра Григоровича Лукашенка на церемонії інаугурації 23 вересня, а також фотодокументи з відзначення в Чернігові Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня партизанської слави, а також про комуніста Г. О. Кузнєцова, який мав би відсвяткувати 25 вересня свій 95-річний ювілей, але півроку тому, на жаль, пішов з життя.

Були розглянуті також інші актуальні питання сьогодення.

Прес-служба Чернігівського обкому КПУ Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях