Комуністи Черкащини відзначили День партизанської Слави

Комуністи Черкащини відзначили День партизанської Слави


22 вересня 2020 року, в день 79-ї річниці початку партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни, комуністи та їх прихильники у більшості районів та  міст Черкаської області біля братських могил, меморіалів і обелісків Слави провели заходи, присвячені Дню партизанської слави і 77-й річниці початку визволення Черкаської області від  німецько-фашистських загарбників, їх сателітів і посібників.

У місті  Черкаси комуністи та їх прихильники на Пагорбі Слави провели мітинг присвячений       безсмертному подвигу партизанів і підпільників у роки Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років.

Учасники мітингу в своїх виступах нагадали, що сьогодні виповнюється 79 років з дня розгортання партизанського руху в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, їх сателітами і посібниками в роки Великої Вітчизняної війни. Невмирущою славою покрили себе народні месники в боротьбі з фашистами. Пам'ять про них і їх мужність житиме у віках.  Тому цей день справедливо названий Днем партизанської Слави.

Для жителів міста Черкаси 22 вересня є і трагічним днем. Саме цього дня в 1941  році фашисти захопили місто.

Партизанський і підпільний рух на Черкащині  розпочався з перших днів  окупації області німецько-фашистським загарбниками.

Про героїчні сторінки в історії нашого краю в роки Великої Вітчизняної війни, пов’язані з  партизанським і підпільним рухом розповіла І. Г. Полякова – дочка Григорія Бабака, одного з командирів партизанського загону.

У партизанів нам потрібно вчитися. Адже подолавши страх, вони героїчно боролися на окупованій території з фашистами і їх поплічниками. Боротьба народних месників виявилася реальним другим фронтом у тилу фашистів і була перешкодою в реалізації планів німецько-фашистських загарбників та їх націоналістичних посіпак, наголосив у своєму виступі перший секретар Черкаського обласного комітету Комуністичної партії України В. Г. Роєнко.

Тисячі учасників підпілля і партизанського руху на території області проявляли безприкладну відвагу і мужність. За заслуги на фронті боротьби з німецько-фашистськими загарбниками багатьох партизан і підпільників нагороджено високими урядовими нагородами.

Не забули учасники мітингу і про те, що 18 вересня 1943 року радянські солдати, визволивши с. Білоусівку Драбівського району, розпочали визволення населених пунктів Черкаської області від  німецько – фашистських загарбників.

Також у виступах В.Г. Роєнка і Ю.Л. Данилова були  висловлені обурення відношенням нинішньої Зе - влади до збереження історичної пам’яті про Велику Вітчизняну війну 1941 – 1945 років.

Все піддається безпам’ятству так, як це було при попередній порошенківській владі.

Також у виступах зазначалось, що у діях Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів є ознаки державної зради і геноциду, що не дає їм права на управління державою і вони повинні піти, призначивши дострокові президентські  і парламентські вибори.

Після проведення мітингу його учасники вшанували на Пагорбі Слави подвиг партизанів та воїнів Радянської Армії, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни.

Прес-служба Черкаського ОК КПУ


Президенту України

Зеленському В.О.

Голові Верховної Ради України

Разумкову Д.О.

Прем’єр-Міністру України

Шмигалю Д.О.

Резолюція

мітингів комуністів Черкаської обласної партійної організації та їх прихильників,

проведених на честь Дня партизанської слави

і 77-ї річниці початку визволення Черкаської області 

від  німецько-фашистських загарбників, їх сателітів і посібників.

22 вересня ввійшло в історію нашого народу, як День партизанської слави.

Безсмертний подвиг партизанів і підпільників у роки Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років показав незламний дух радянських людей, які разом із воїнами багатонаціональної Червоної Армії здобули Велику Перемогу над німецько-фашистськими загарбниками, їх сателітами із 12 країн світу  і місцевими посібниками.

Героїчна оборона червоноармійцями кожного метра рідної землі, кожного населеного пункту, захист своєї народної, радянської влади, своєї соціалістичної Батьківщини, не залишила байдужими мирних жителів, які залишилися на окупованих територіях і багато з них піднялися на боротьбу із загарбниками.

До того ж, з перших днів фашистської окупації мирні жителі побачили нелюдське ставлення до них окупантів.

В матеріалах Нюрнберзького процесу обнародувані документи гітлерівців щодо знищення мирного населення Радянського Союзу, у складі якого була Україна.

В томі 3 на сторінці 361 матеріалів Нюрнберзького процесу написано: «Методи знищення радянського населення справді привели б до винищення 30 мільйонів, якби їх продовжували застосовувати і якби ситуація не змінилася».

Ситуація  змінилася повним розгромом німецько-фашистських загарбників, їх сателітів і посібників воїнами Червоної Армії і Червоного Флоту, партизанами і підпільниками, усім багатонаціональним радянським народом.

День партизанської слави для нас Черкащан співпав із початком визволення населених пунктів Черкаської області від коричневої чуми.

18 вересня 1943 року радянські солдати визволенням села Білоусівка Драбівського району, розпочали визволення нашої рідної Черкащини.

Проводячи заходи, присвячені  Дню партизанської слави і 77-й річниці початку визволення Черкаської області, ми висловлюємо своє обурення відношенням нинішньої Зе-влади до збереження історичної пам’яті про Велику Вітчизняну війну 1941 – 1945 років.

Все піддається безпам’ятству так, як це було при попередній порошенківській владі.

В країні продовжується фашизація держави і суспільства. Не ліквідовано так званий «Інститут національної пам’яті», який за кошти платників податків розпалює ворожнечу в суспільстві на історичному і політичному грунті та розколює суспільство шляхом дезінформації і перекрученням історичних фактів.

Ми вимагаємо від Кабінету Міністрів України ліквідувати його.

Верховна Рада України не виконала вимог громадян про внесення змін до Закону України від 9 квітня 2015 року № 2539 «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років» та прийняти  його із назвою «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років» і в редакції із такою назвою від 20 квітня 2000 року № 1684-ІІІ та змінами до нього від 21 квітня 2011 року № 3298-VI, чим буде відновлена історична справедливість щодо вікопомного подвигу нашого народу у роки Великої Вітчизняної війни, яка справила вирішальний вплив на весь хід  Другої  світової війни і поклала на ній крапку.

Ми вимагаємо від  Верховної Ради України внести такі зміни.

Ми вимагаємо від  депутатів Верховної і місцевих рад, голів міст і обласних державних адміністрацій відмінити постанови і розпорядження про перейменування населених пунктів, вулиць, провулків, проспектів, площ, парків і скверів, назви яких пов’язані із Великою Вітчизняною війною, солдатами, командирами і маршалами Червоної Армії.

Ми обурені тим, що наш народ – переможець над фашистськими загарбниками, в більшості живе в злиднях в порівняні із країнами, які хотіли нас поневолити в 1941 році, що Україна сьогодні перебуває під зовнішнім управлінням цих країн і які зацікавлені в низькому розвитку нашої держави.

Викликають тривогу розрекламовані навчання на території України військових підрозділів країн, які входять в НАТО і патрулювання наших повітряних просторів натовськими стратегічними бомбардувальниками та вивішування прапора НАТО на території заводу «Антонов».

Наша країна не є членом агресивного блоку НАТО і народ не давав дозвіл Президенту і Верховному Головнокомандуючому Зеленському на такі авантюри.

А якщо ще сюди додати роботу американських військових біологічних лабораторій, тоді все це в сукупності має ознаки повзучої окупації України країнами НАТО.

В зв’язку з цим ми вимагаємо від Президента і Верховної Ради України скасувати закон про внесення змін до Конституції, де в преамбулі і її статтях зафіксовано курс України на членство в ЄС і НАТО, бо це суперечить Декларації про державний суверенітет та не погоджено з українським народом через референдум.

Ми вимагаємо від  Верховної Ради України негайно створити слідчу комісію по вивченню діяльності на території України американських військових біологічних лабораторій і вжити заходи по їх закриттю.

Ігнорування Президентом, Верховною Радою і  Кабінетом Міністрів України висловлених у резолюції вимог буде розцінюватися нами як порушення Конституції та інших законодавчих актів, а в їх діях є ознаки державної зради і геноциду, що не дає їм права на управління державою і вони повинні піти, призначивши дострокові президентські  і парламентські вибори.

Резолюцію мітингів схвалено одноголосно.

Черкаська область

22 вересня 2020 рокуВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях