У Верховній Раді запропонували на державному рівні відзначити 80-річчя з дня проголошення Акта відновлення Української Держави, яка мала тісно співпрацювати з Великою Німеччиною під проводом Адольфа Гітлера


Петр Симоненко: «Роланд», «Нахтигаль», «Буковинский куринь», дивизия СС «Галичина» и прочие военизированные формирования присягали на верность фюреру, именуемому вождями националистов Шухевичем, Бандерой, Стецько и иже с ними, в том числе и униатским духовенством, не иначе как «Ваша Экселенция». А  нацистские гитлеровские полчища называли «победоносной немецкой армией» и приветствовали «с радостью и благодарностью за освобождение»

(«АРХИВЫ ГЕРМАНИИ НЕ ОБЛАДАЮТ ИНФОРМАЦИЕЙ О БОЕВЫХ ДЕЙСТВИЯХ УПА И ДРУГИХ НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКИХ ГРУППИРОВОК ПРОТИВ РЕГУЛЯРНЫХ ЧАСТЕЙ ВЕРМАХТА И СС», 06.12.2018)

Сьогодні, коли наближаються місцеві вибори і перед громадянами постаю питання: «за які партії і кандидатів голосувати», варто нагадати, що ще у лютому цього року Верховній Раді України зареєстровано проект Постанови № 3086 «Про урочисте відзначення на державному рівні 80-річчя з дня проголошення Акта відновлення Української Держави (30 червня 1941 року)»

Цим Актом відновлена Українська держава мала тісно співдіяти з Соціал-Націоналістичною Велико-Німеччиною, яка під проводом Адольфа Гітлера творить новий лад в Європі...»

Сьогодні ідейні нащадки колаборантів і гітлерівських посіпак, які захопили владу в Україні і встановили режим профашістскького типу пропонують святкувати цей ганебний Акт.

Проект постанови внесли народні депутати України Савчук О. В., Констанкевич І. М., Арешонков В. Ю., Андрійович З. М., Рубльов В. В., Цимбалюк М. М., Юрчишин Я. Р., Осадчук А. П., Піпа Н. Р., Бакунець П. А., Люшняк М. В., Колихаєв І. В., Рудик С. Я., Гривко С. Д. 

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про урочисте відзначення на державному рівні 80-річчя з дня проголошення Акта відновлення Української Держави (30 червня 1941 року)

З метою консолідації та розвитку історичної свідомості Української нації, збереження національної пам'яті та належного вшанування борців за незалежність України у XX столітті, утвердження ідеї, що континуїтет сучасної Української Держави був започаткований в Київській Русі, а продовжений Галицько-Волинським князівством, Козацькою Республікою періоду Гетьманщини, Українською Народною Республікою, Західно-Українською Народною Республікою, Карпатською Україною та Українською Державою, відновленою Актом 30 червня 1941 року, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні у 2021 році 80-річчя з дня проголошення Акта відновлення Української Держави (30 червня 1941 року).

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

забезпечити відзначення у 2021 році на державному рівні 80-річчя з дня проголошення Акта відновлення Української Держави;

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з відзначення у 2021 році 80-річчя з дня проголошення Акта відновлення Української Держави, розробити та затвердити плани заходів з відзначення 80-річчя з дня проголошення Акту відновлення Української Держави, вирішити питання щодо їх фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Міністерству освіти і науки України:

забезпечити проведення у середніх та вищих навчальних закладах уроків, виховних годин, "круглих столів", забезпечити спільно з Національною академією наук України проведення науково-практичних конференцій, інших тематичних заходів, приурочених до 80-річчя з дня проголошення Акта відновлення Української Держави;

включити теми, присвячені 80-річчю з дня проголошення Акта відновлення Української Держави, до переліку тем конкурсів Малої академії наук України, рефератів, курсових та дипломних робіт у вищих навчальних закладах.

4. Рекомендувати Міністерству культури України забезпечити організацію у закладах культури тематичних виставок, експозицій, присвячених 75-річчю з дня проголошення Акта відновлення Української Держави.

6. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені 80-річчю з дня проголошення Акта відновлення Української Держави, та сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 80-річчя з дня проголошення Акту відновлення Української Держави.

7. Рекомендувати місцевим державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування розробити та затвердити заходи з відзначення 80-річчя з дня проголошення Акта відновлення Української Держави на місцевому рівні.

8. Запропонувати:

Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейні монети, присвячені 80-річчю з дня проголошення Акта відновлення Української Держави;

Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати поштові конверти і поштові марки, присвячені 80-річчю з дня проголошення Акта відновлення Української Держави.

9. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

10. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Прес-служба


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях