У Кропивницькому представники МК КПУ і міського осередку політичної партії «Ліва опозиція» вшанували пам'ять жертв фашизму


Щороку у другу неділю вересня в світі відзначається сумна дата - Міжнародний день пам'яті жертв фашизму. Цього року саме 13 вересня людство віддає шану пам'яті мільйонам людей.

Пам’ятні заходи не оминули і наше місто. Цього дня в Кропивницькому, за ініціативи комуністів і міського осередку політичної партії «Ліва опозиція» відбувся мітинг-реквієм, під час якого партійні активісти та представники громадськості міста поклали живі квіти до меморіальної дошки встановленої на честь радянських військовослужбовців закатованих гітлерівцями у таборі для військовополонених та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

«Міжнародний день пам’яті жертв фашизму - це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні. Сьогодні дуже важливо не забувати, що Україна входить до числа країн найбільш постраждалих від фашизму і її внесок у перемогу над фашизмом був одним із визначальних. Тож вічна пам'ять всім воїнам і цивільному населенню, що полягли в цій боротьбі», - зауважив лідер лівих нашого міста Василь Мосієнко. 

Також цього дня лідери «Лівої опозиції» поклали квіти і до пам’ятника євреям-жертвам голокосту, що встановлений на подвір’ї синагоги.

Прес служба міського осередку ПП «Ліва опозиція»


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях