Комуністи Чернігівщини продовжують обговорювати доповідь П.М.Симоненка на Всеукраїнських партійних зборах

Комуністи Чернігівщини продовжують обговорювати доповідь П.М.Симоненка на Всеукраїнських партійних зборах


Проведення Всеукраїнських партійних зборів з єдиним порядком денним, які відбулися 25 липня після певної паузи, викликаної карантином, комуністи Чернігівської області сприйняли зі схваленням. Тому активність цього разу була більшою ніж завжди. Повсюди, де є технічна можливість, члени нашої партії уважно слухали біля комп’ютерів та моніторів доповідь Першого секретаря ЦК Компартії України П. М. Симоненка, яка була присвячена тактиці дій партії на цьогорічних місцевих виборах.

Потім відбулося обговорення, внесення пропозицій. Головну тезу щодо обов’язкової участі комуністів у цих виборах учасники зборів активно підтримали.

Перед комуністами Чернігівської міської парторганізації після завершення доповіді виступив член Президії ЦК, перший секретар обласного комітету партії В. О. Лещенко.

Він деталізував з прив’язкою до умов області та міста положення постанов Президії ЦК щодо участі у місцевих виборах та структури партійних організацій у зв’язку з адміністративно-територіальною реформою, ознайомив присутніх з низкою актуальних інформаційних матеріалів, відповів на запитання.

Протягом поточного тижня обговорення доповіді П. М. Симоненка в тих партійних організаціях, де не було технічної можливості її заслухати під час трансляції на сайті Компартії України, продовжиться.

Прес-служба Чернігівського обкому КПУ    


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях