Судді! Ви судите не КПУ, а трудовий народ України та її історію! (оновлено)

Судді! Ви судите не КПУ, а трудовий народ України та її історію! (оновлено)


7 липня 2020 року постійно діюча агітаційна група київських комуністів провела біля будівлі Шостого апеляційного адміністративного суду інформаційний пікет протесту під гаслами: «Ні забороні КПУ!», «КПУ за мир!», «Справжня опозиція - це КПУ!», «Геть війну на Донбасі!», «Судіть не КПУ, а корупціонерів!», «Декомунізатори – холуї США і ЄС!» та ін.

«Сьогодні в черговий раз буде ганебний процес, пов'язаний з долею Компартії України. Її п'ять років намагаються засудити, але не виходить. Ми відчуваємо величезну підтримку людей з усієї України та за її межами. Тому що судять навіть не саму Компартію, а судять людей праці та історію нашої країни. Особливо це сумно в рік 75-річчя Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні. Ми переконані, що правда візьме гору», - заявив у коментарі ЗМІ секретар ЦК КПУ Георгій Буйко.

«Комуністи нічого доброго не очікують, вже фактично сьомий рік президентства Порошенка. Це не обмовка, Зеленський нічим не відрізняється. Апеляційний суд триває вже п'ять років з 2015 року, і вони бояться приймати рішення. Судді прекрасно розуміють, що вони понесуть відповідальність за незаконну заборону Компартії. Чотири судді взяли самовідводи. Зараз рішення по Компартії - це як гаряча картопля: вони один одному перекидають і бояться прийняти рішення», - сказав, у свою чергу, лідер Комсомолу України Михайло Кононович.

Нагадаємо, що 26 травня 2020 року в Шостому апеляційному адміністративному суді було призначено судове засідання за апеляційною скаргою Комуністичної партії України на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 16 грудня 2015 року у справі за адміністративним позовом Міністерства юстиції України до Комуністичної партії України про припинення діяльності політичної партії.

В судове засідання з’явилися представники Комуністичної партії України та представники Міністерства юстиції України. Втім, до суду не прибули треті особи, які приймають участь у справі.

З метою дотримання процесуальних прав усіх учасників судового процесу, враховуючи, що на території України продовжений карантин, адвокати Комуністичної партії України наполягли на відкладенні розгляду справи.

Враховуючи заявлене клопотання Комуністичної партії України, судом було прийнято рішення про відкладення розгляду справи на 7 липня 2020 року на 10:00.

До речі, Комуністичною партією України до суду була подана численна кількість клопотань, були отримані відповіді державних органів, у тому числі Міністерства юстиції України, проведена лінгвістична експертиза, які повністю доводять правоту, обґрунтовану та законну позицію Комуністичної партії України.

Також нагадаємо, що Венеціанська Комісія та Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ / БДІПЛ) визнали закон України «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону їх символіки» як такий, що  не відповідає трьом критеріям: законності, легітимності та необхідності застосування в демократичному суспільстві.

7 липня 2020 року черговий запланований розгляд вказаної справи  не відбувся  через неявку учасників справи. Неявка обумовлена неповідомленням деяких з них про дане засідання, а також неможливістю прибути до суду  з поважних причин.

Про майбутнє засідання суд повідомить додатково

Прес-службаВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях