Богуславські комуністи та радянські офіцери вшанували подвиг Переможців

Богуславські комуністи та радянські офіцери вшанували подвиг Переможців


75 років відділяє нас від тих подій, які відбулися 24 червня 1945 року в м. Москві на Червоній Площі – Парад Переможців. Скільки було радощів, емоцій, гордості за той успіх в Великій Вітчизняній війні, за ту велич, згуртованість, дружбу, самопожертву та самовіддачу всіх народів Радянського Союзу в ім’я Великої Перемоги.

Але час – невблаганна, непередбачувана річ. З той пори багато чого змінилося у нашій державі в некращу сторону. Злочинний розвал країни Рад, парад суверенітетів, братовбивчі війни, занепад економіки, зменшення населення – чого ми цим добилися?

На Україні підняли голови неонацисти різних мастей, які всупереч Конституції, плюндруючи її, наприймали всяких антинародних законів, які спровокували державний переворот і розпад країни. Ці речі необхідно негайно виправляти для зшивання нашої прекрасної України на основі дружби, поваги до всіх її народів, відродження економіки і безумовне виконання Конституції. Тож, комуністи готові взятись за вирішення цих занадто важких викликів.

Не фальшувати історію, не знущатися над тими чи іншими подіями, знати їх для того, щоб більше їх не допускати.

24 червня 2020 року богуславські комуністи та радянські офіцери прийшли вшанувати подвиг великої країни, її народу в Парк Слави до Вічного Вогню. Ніякі злочинні закони не можуть заборонити нам спадкоємцям Великої Звитяги нести гідно червоний Прапор Перемоги, встановлений над рейхстагом. Цей Стяг є символом перемоги добра над злом, як символом торжества справедливості та рівності всіх перед законом і незворотності покарання різних злочинів.

А.П. Демченко,

голова Київської обласної організації Всеукраїнського

Союзу радянських офіцерів,

генерал-майор


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях