Судове засідання за апеляційною скаргою Компартії відкладене на 7 липня 2020 року

Судове засідання за апеляційною скаргою Компартії відкладене на 7 липня 2020 року


26 травня 2020 року в Шостому апеляційному адміністративному суді було призначено судове засідання за апеляційною скаргою Комуністичної партії України на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 16 грудня 2015 р. у справі за адміністративним позовом Міністерства юстиції України до Комуністичної партії України про припинення діяльності політичної партії.

В судове засідання з’явилися представники Комуністичної партії України та представники Міністерства юстиції України. Втім, до суду не прибули треті особи, які приймають участь у справі.

З метою дотримання процесуальних прав усіх учасників судового процесу, враховуючи, що на території України продовжений карантин, адвокати Комуністичної партії України наполягли на відкладенні розгляду справи.

Задля дотримання принципу процесуальної рівності сторін, забезпечення прав сторін на справедливий судовий розгляд справи, з урахуванням того, що карантин в Україні продовжений до 22 червня 2020 року, враховуючи заявлене клопотання Комуністичної партії України, судом було прийнято рішення про відкладення розгляду справи на 07 липня 2020 року на 10-00 годину.

Комуністичною партією України до суду була подана численна кількість клопотань, були отримані відповіді державних органів, у тому числі Міністерства юстиції України, проведена лінгвістична експертиза, які повністю доводять правоту, обґрунтовану та законну позицію Комуністичної партії України.

Прес-служба


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях