Комуністи  Сумщини вшанували чергову річницю з дня народження С.А.Ковпака

Комуністи Сумщини вшанували чергову річницю з дня народження С.А.Ковпака


25 травня виповнилось 133 роки з дня народження двічі Героя Радянського Союзу, генерал-майора, легендарного командира Сумського партизанського з’єднання, неперевершеного стратега і тактика партизанського руху часів  Великої Вітчизняної війни Сидора Артемовича Ковпака. 

Уродженець Полтавської області, він став героїчним символом Сумщини у 1941-1943 роках.

В цей день в обласному центрі, з ініціативи комуністів були покладені квіти до бюсту Сидора Артемовича Ковпака, який був споруджений на початку вулиці імені Ковпака. Один із районів  міста Суми носить його ім’я. 

З урахуванням нинішніх обмежень на пересування, по черзі підходили комуністи, ветерани, члени Всеукраїнського Союзу радянських офіцерів. Квіти поклали  керівники обласної і міської організацій Компартії України Володимир Даниленко і Володимир Солобаєв, керівник обласної організації «Ліва опозиція» Іван Каравай і керівник обласної організації ВУСРО Анатолій Руденко, комуністи первинної організації Курського мікрорайону м. Суми.

У місті Путивль, де С.А. Ковпаком був створений Путивльський партизанський загін ще 22 вересня 1941 року, теж комуністами і ветеранами були покладені квіти до  пам’ятника партизанському командиру, який височить  на крутому березі Сейму. 

Прес-служба Сумського обкому КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях