Невідомі поглумились над пам’ятником “Жертвам нацизму” в Кіровограді

Невідомі поглумились над пам’ятником “Жертвам нацизму” в Кіровограді


Сьогодні, 23 травня, з соціальних мереж, містяни довідались про акт вандалізму, який здійснили невідомі над пам’ятником «Жертвам нацизму», що встановлений на меморіальному комплексі «Фортечні вали», в Кіровограді.

Червоною фарбою, рука дикуна, поглумилася над пам’яттю тисяч закатованих гітлерівцями військовополонених, партизан, підпільників та мирних громадян, під час окупації німцями нашого міста у 1941-1944 роках.  

З самого рання активісти міської організації ПП «Ліва опозиція» прибули на місце події, з метою негайно привести пам’ятник у належний вигляд.

- Озброївшись кількома балончиками сірої фарби, розчинником і іншими знаряддями праці ми з групою товаришів прибули на місце події, де на той час вже були представники поліції та комунальної служби, -  каже лівий активіст Юрій Грачов.

Спільними зусиллями комунальної служби і лівих активістів, пам’ятник був відчищений від образливих надписів і малюнків.

Крім того, за інформацією Юрія Грачова, найближчим часом, за ініціативи міської організації ПП «Ліва опозиція», силами її активістів буде проведено суботник, під час якого буде здійснено косметичний ремонт пам'ятника.       

Прес-служба


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях