Привітання Петра Симоненка з нагоди свята 8 Березня

Привітання Петра Симоненка з нагоди свята 8 Березня


Дорогі милі й улюблені наші жінки!

Від імені Центрального Комітету Комуністичної партії України і мене особисто прийміть найщиріші вітання з прекрасним святом — 8 Березня.

Це свято було започатковано ще на початку двадцятого столття як день боротьби жінок за рівні права. І тільки за радянських часів, коли у соціалістичній Україні жінки і за Конституцією, і на ділі отримали не тільки рівні права, але й стали привілейованою частиною суспільства, ми почали святкувати 8 Березня як день шанування жінок, як день краси і любові.

Адже ви, дорогі жінки, - мами, дружини, бабусі, сестри і доньки - даєте нам життя, зігріваєте своєю любов'ю, підтримкою і турботою. Ви володієте незбагненним секретом: все встигати, справлятися з величезним вантажем турбот і залишатися ніжними, яскравими, чарівними, приносити в цей світ добро і красу, світло і надію. Ми пишаємося вами і любимо вас. Саме в вашій гідності і милосерді розкривається справжня душа нашої України

Сьогодні пануюча в Україні націонал-олігархічна влада, яка під гаслом так званої «гендерної рівності», насправді принижує жінок, підвищуючи  пенсійний вік, запроваджуючи для них «квоти», грабуючи кожну сім’ю через збільшення цін на ЖКХ, ліки, пологи, через знищення безоплатнї освіти і медицини тощо.

Але ми переконані, що спільними зусиллями і нашими рішучими діями влада олігархо-нацистів, яка знищує економіку країни, знищує пам’ять про радянські часи і ті досягнення, які дозволяли втілювати в життя віковічні прагнення до свободи, рівності, братерства, знищує свята радянської епохи, буде викинута на смітник історії.

Щира наша подяка вам, жінки-ветерани війни і праці. На вашу долю випали суворі випробування. Але ці випробування не зламали вас, бо ваші  серця і душі як і раніше повні тепла і щедрості, яких з надлишком вистачає  і дітям, і внукам, і правнукам.

Дорогі наші жінки!

Нехай якомога швидше в Україні запанує мир і щоб гіркота, страждання, материнські і дитячі сльози, душевні муки через нещадну громадянську війну на Донбасі більше не торкнуться жодної родини.

Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує вам міцне здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення  мрій та сподівань.

Щасливої Вам жіночої долі, надійного чоловічого крила, квітів – ніжних і духмяних!

З найкращими побажаннями,

Перший секретар Центрального Комітету

Комуністичної партії України

Петро Симоненко


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях