За червоний прапор на мітингу пам’яті радянських воїнів-інтернаціоналістів – кримінальна справа. Поліцейське свавілля у Кривому Розі

За червоний прапор на мітингу пам’яті радянських воїнів-інтернаціоналістів – кримінальна справа. Поліцейське свавілля у Кривому Розі


Сьогодні у Довгинцівському районі Кривого Рогу, в парку «Ювілейному», відбувся мітинг-реквієм з нагоди 31-ї річниці з дня виведення радянських військ з Афганістану, повідомляє ТРК «Рудана».

Щороку пам'ятну дату в місті відзначають мітингами та покладанням квітів до пам'ятників загиблим в Афганістані солдатам та офіцерам Радянської Армії.

Як відомо, Кривий Ріг у тій війні втратив 53-х своїх синів. 

На сьогоднішньому заході у парку «Ювілейному» були присутні працівники поліції та нацгвардійці.

Їх розлютила присутність на мітингу червоного прапора. Під приводом «пропаганди комуністичної символіки» заведено кримінальну справу.

«Під час урочистого заходу був виявлений факт використання забороненої комуністичної символіки. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 436-1 Кримінального кодексу України (Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів). Санкція статті передбачає покарання обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої. Наразі тривають слідчі дії», - відрапортував Криворізький відділ поліції, обслуговуючи правлячий націонал-олігархічний режим.

Нагадаємо, теоретично прославлення нацизму заборонено в Україні діючим законом про засудження комунізму та нацизму. Проте цей нормативний акт застосовується вибірково – виключно щодо радянської символіки та Компартії.

Прес-службаВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях