Черкащина: Відбулося літературно-мистецьке свято “Таланти Золотоніщини”

Черкащина: Відбулося літературно-мистецьке свято “Таланти Золотоніщини”


В м. Золотоноша, що на Черкащині, відбулося  літературно-мистецьке свято «Таланти Золотоніщини» за участю Золотоніського районного хору ветеранів війни та праці «Барви Златокраю»,троїстих музик у складі лауреатів Всесоюзного конкурсу  самодіяльної творчості Вергала Олександра Івановича, Некоза Миколи Михайловича, Стадника Володимира Петровича та зовсім  юної учасниці цього колективу Ткаченко Вікторії.

Літературну частину свята представили член Спілки журналістів України поетеса Ніна Жук, ряд  місцевих  самодіяльних поетів.  В рамках заходу  відбулася також презентація збірки віршів поета-комуніста Костогриза Івана Івановича «Времена перемен».

Зазначена подія – один з багатьох заходів, які систематично  проводить  Золотоніська районна організація ветеранів війни та праці, очолювана Любаненко Тетяною Андріївною,  невтомною ентузіасткою популяризації історичної правди про недалеке минуле нашого  народу,  сповнене   неспростовними  досягненнями. Героями посвят, з якими хор «Барви Златокраю» виїздить в села району, стають  земляки золотонісців, герої війни і праці, для яких Золотоніщина стала малою Батьківщиною.  Шану тим, хто її заслуговує, треба віддавати  за життя, а не посмертно – таким кредо керується у своїй діяльності Тетяна Андріївна.

Цього разу золотонісцям, що зійшлися до районного Будинку культури, була представлена широка  концертна програма хору ветеранів, на  чолі з художнім керівником, самодіяльним композитором Адаменком Іваном Григоровичем.

А безумовним лідером глядацьких симпатій  став колектив троїстих музик.  Глядачі гідно оцінили  цілком лауреатський рівень гри на гармошці Некоза М.М. філігране володіння сопілкою і бубоном Вергала О.І., Як кажуть, в ударі був і ударник Стадник В.П. Що ж до Ткаченко Вікторії, школярки із с. Безбородьки  Драбівського району, яка грала на ложках, то про таких талановитих людей кажуть, що їх сам Бог поцілував.

Цілком задоволеними були і прихильники  поезії.   Апетит гурманів поетичного слова  вгамувала  поетеса Ніна  Жук, а суспільно-політичні, громадянські пристрасті висловив своїми віршами поет-комуніст Іван Костогриз, презентувавши свою першу поетичну збірку «Времена перемен».

Слухачі відмічали актуальність тематики віршів поета-комуніста, його  високу художню майстерність  у висвітленні  глибинних гострих проблем сучасності. Особливі емоції залу викликав вірш «В селі повісилася баба» в авторському читанні.

Привітати Івана Івановича з дебютом, окрім представників первинних парторганізацій КПУ Золотоніщини, прибула також делегація комуністів із сусіднього Чорнобаївського району на чолі з членом ЦК КПУ першим секретарем РК КПУ Краченком В'ячеславом Михайловичем.

Богоугодність всього мистецького заходу засвідчив  настоятель церкви Святої Парасковії протоієрей Анатолій Яковенко, зазначивши, що мистецтво, яке продемонстрували  учасники свята,  то є вираз душі, а душа безсмертна!

По завершенні мистецького свята від імені ветеранської організації і Золотоніського РК КПУ на  чолі з його першим секретарем з 20-літнім стажем Вергалом Олександром Івановичем його учасникам були висловлені подяки та вручені   грамоти.

Прес-служба Золотоніського РК КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях