В Кіровограді вшанували память жертв Холокосту

В Кіровограді вшанували пам'ять жертв Холокосту


Сьогодні, 27 січня, багато жителів міста, з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Холокосту, зібрались на мітинг, який відбувся біля меморіального знаку жертвам фашизму. Представники влади, різних релігійних конфесій, громадських об’єднань і політичних партій згадали події 75-літньої давнини, поклали квіти в пам'ять про євреїв, які стали жертвами гітлерівців.

Як зазначив кореспонденту «Флюгер NEWS» лідер міської організації ПП «Ліва опозиція» Василь Мосієнко, Холокост – це страшна сторінка історії людства, коли загинули мільйони невинних жінок, дітей і стариків.

Все це стало наслідком людиноненависницької політики фашистської Німеччини. Такі страшні події не повинні ніколи повторитися і справа честі кожного з нас – зробити все, щоб цього не допустити в майбутньому. Це наш борг і ми його виконаємо, сказав Василь Мосієнко.

Нагадаємо, що Міжнародний день пам’яті жертв Холокосту відзначається щороку 27 січня за рішенням Генеральної асамблеї ООН, прийнятим у 2005 році. 27 січня було обрано Днем пам’яті жертв Холокосту тому, що саме в цей день в 1945 році радянські війська визволили один з найбільших концентраційних таборів Освенцим. За різними оцінками, в цьому таборі було страчено від 1 до 2,2 млн. чоловік.    

Прес-служба


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях