Київщина: Збори комуністів с.Бишів

Київщина: Збори комуністів с.Бишів


В неділю, 24 листопада, відбулися звітно-виборні збори Бишівської (Макарівський район) первинної організації Компартії України.

В звітній доповіді секретаря первинки Вольського Ф.Ф. відмічалося, що навіть в цих складних для партії умовах, комуністи села не розгубилися, шукали і знаходили форми і методи впливу на односельців, сміливо проявляли свою ідейну позицію.

Саме комуністи села стали ініціаторами і основними виконавцями робіт по ремонту і впорядкуванню місць поховання і пам’ятних знаків землякам, що загинули в роки Великої Вітчизняної війни.

В індивідуальних бесідах з людьми комуністи доводили і роз`яснювали позицію партії із злободенних питань, розвінчували брехню про радянський період історії, використовуючи матеріали сайту КПУ і  «Рабочей газеты», збирали кошти на застави для реєстрації кандидата в Президенти України від Компартії України та виборчого списку партії на парламентських виборах.

У своїх виступах комуністи з тривогою відмічали подальше зниження життєвого рівня сільського населення уже при новій владі, ділилися думками як краще довести до спантеличених буржуазно-націоналістичною пропагандою людей про ту величезну небезпеку, що нависла над долею української землі, повернути довіру до комуністів.

В роботі зборів взяв участь і виступив перший секретар Київського обкому партії Кухарчук М.А.

По закінченню зборів він передав первинній організації збірник з трьох книг  П. М. Симоненка про діяльність Компартії України за 2013-1019 роки «Захищаючи інтереси народу, розділяючи його долю» та книгу Г.К. Крючкова «Я жил в такие времена…»

Прес-служба Київського ОК КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях