Черкасские коммунисты: Мы помним наших героев! Память о них жива, память о них будет жить вечно!

Черкасские коммунисты: Мы помним наших героев! Память о них жива, память о них будет жить вечно!


7 ноября 2019 года, в 102-ю годовщину Великой Октябрьской социалистической революции, в городе Черкассы был проведен митинг на площади Дружбы народов, в котором приняли участие коммунисты города вместе с представителями общественности.

Открыл и вёл митинг первый секретарь Черкасского городского комитета Коммунистической партии Украины О.Г. Малый.

Перед собравшимися выступил первый секретарь Черкасского областного комитета Коммунистической партии Украины В.Г. Роенко.

В своем выступлении Виктор Григорьевич отметил значимость пролетарской революции для всего мира, ее эпохальную роль, коротко изложил славные страницы истории Союза Советских Социалистических Республик, показал роль Советской Украины в величии страны Советов, дал оценку  несостоятельности власти в (на) Украине за годы так называемой независимости и в особенности, после фашистского переворота в феврале 2014 года.

На митинге выступили: Ю.Ф. Рукин – ветеран уничтоженного флагмана химической промышленности, Черкасского завода «Химволокно», И.Г. Полякова – ветеран работников образования, И.Г. Поляков – внук одного из руководителей партизанского движения в Черкасском районе,  В.В. Сердюк – ветеран ВС СССР, Ю.Л. Данилов - ветеран ВС СССР, ликвидатор аварии на ЧАЭС, Л.А. Иванова – ветеран дошкольного образования, Б.А. Макаров – ветеран труда.

Участники митинга говорили о событиях тех революционных дней, о трудовых и ратных подвигах советского народа, о предательстве, не имеющем аналогов в истории человечества, о попытках запрета Коммунистической партии, о правоте наших дел и помыслов, о вере в наши силу и историческую перспективу.

Мы помним наших героев, боровшихся за свободу трудового народа! Память о них жива и будет жить вечно!

Все, кто выступал, желали главного: чтоб идеи Великой Октябрьской социалистической революции в Украине победили.

8 ноября группа  товарищей возложила цветы к обелиску героям Гражданской войны, павшим в борьбе за завоевание Советской власти в 1918-1920 годах, который находится на одном из закрытых городских кладбищ.

Акции в честь 102-летия Великой Октябрьской социалистической революции прошли 7 ноября не только в Черкассах, но  и в городах, райцентрах и сёлах области где есть партийные организации.

Пресс-служба Черкасского ОК КПУ


Президенту України

Зеленському  В. О.,

Голові Верховної Ради України

Разумкову  Д. О.,

Прем’єр - Міністру України

 Гончаруку  О. В.,

Голові Конституційного Суду України

Тупицькому  О. М.

Резолюція

мітингу громадян міста Черкаси,

присвяченого 102-й річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції

102 роки тому перемогла Велика Жовтнева соціалістична революція, яка показала всьому світу живий приклад перемоги праці над капіталом.

Вона поклала край експлуатації людини людиною, відібрала владу і власність у капіталістів і поміщиків.

На планеті вперше появилася велика робітничо-селянська держава, а земля і власність на основні засоби виробництва стала загальнонародною.

Здійснилася віковічна мрія трудящих про суспільство соціальної справедливості, ім’я якому соціалізм.

Годинник історії розпочав відлік нової епохи – епохи соціалізму, в якій справжніми господарями своєї землі, своєї долі, будівничими Радянської держави стали мільйони робітників і селян.

Класова нерівність залишилася у минулому.

Створення, внаслідок соціалістичної індустріалізації, потужної промисловості, переведення сільського господарства на колективні форми господарювання, проведення небаченої по своїх масштабах науково-культурної революції, дало можливість в короткий строк перетворити країну з відсталої аграрної в індустріально-аграрну, забезпечило рішучий прорив у Всесвіт і лідерство в освоєнні космічного простору.

Безплатні, доступні для всіх освіта і охорона здоров’я, турбота про дітей і моральне здоров’я всіх поколінь великої багатонаціональної держави – СРСР, переконливо продемонстрували усьому світу вагомі переваги соціалізму над капіталізмом, що стало надихаючим прикладом для багатьох країн іти по стовповому шляху Великого Жовтня.

Побудовані за роки радянської влади тисячі заводів і фабрик забезпечили мільйонам людей трудову зайнятість і гарантовану соціальну захищеність.

Високо розвинуте сільське господарство забезпечило продовольчу безпеку країни, поставляючи до столу громадян високоякісні продукти харчування.

За короткий строк подолавши безграмотність більшості населення, радянський народ назвали самим читаючим у світі.

В одному  ряду з братськими народами Країни Рад будували нове життя і трудящі Радянської України.

Саме в радянський період нашої історії український народ здобув можливість об’єднати всі свої історичні землі в одній державі – Українській Радянській соціалістичній Республіці.

Цьому об’єднанню нещодавно виповнилося 80 років. На жаль нинішня, як і всі попередні буржуазні влади ігнорують відзначення цього об’єднання, що вказує на незадоволення таким об’єднанням. Кому ж тоді влада підігрує такою своєю поведінкою???

Саме завдяки тому, що Україна жила в сім’ї єдиній з іншими народами Радянського Союзу, 75 років тому вона була визволена багатонаціональною Червоною Армією від німецько-фашистських загарбників, їх сателітів і посібників.

І ця знаменна і пам’ятна подія була проігнорована вищим керівництвом нинішньої влади в Україні.

    Все це пов’язано з тим, що Україна, як держава сформувалася завдяки Великій Жовтневій соціалістичній революції і все, що відбувалося в її радянський соціалістичний період, потрібно ігнорувати.

     Якщо цього не робити, так тоді доведеться визнати зрадницьку діяльність Центральної Ради, УНР, Гетьманщини і Директорії, які як і нинішня влада в Україні перебували під зовнішнім західноєвропейським управлінням.

     Доведеться також визнати, що українські буржуазні націоналісти і їх творення – вояки ОУН-УПА воювали на стороні гітлерівської Німеччини і що сьогодні в Україні процвітає фашизм.

І що саме страшне для влади, яка підтримує і реалізує так звану «декомунізацію» і                    «десовєтизацію», визнали, що Українська Радянська Соціалістична Республіка в складі СРСР ввійшла в десятку найбільш розвинутих країн світу і Європи, забезпечила рівноправний і гармонійний розвиток представників більше 100 націй і народностей, які проживали на її території, стала засновником і членом Організації Об’єднаних Націй.

За цим доведеться визнати переваги соціалізму в УРСР над капіталізмом у нинішній Україні, а значить визнати історичне значення Великої Жовтневої соціалістичної революції для народу України і повернути 7 листопада, як святковий і вихідний день.

До цього потрібно буде додати, що всі успіхи УРСР і українського народу були досягнуті під керівництвом Комуністичної партії, яку сьогодні всупереч Конституції України переслідують і хочуть заборонити.

Як же тоді все це кореспондується з тим, що отримавши у спадщину від комуністів державу з розширеною територією, високо розвинутим народногосподарським комплексом і надійним соціальним захистом людей, нинішня Україна втратила території, доведена до економічного банкрутства, а народ проживає у злиднях.

Новообрана влада продовжує ігнорувати політичні, трудові і соціальні права громадян.

Відсутній вплив влади на припинення розпалювання ворожнечі між людьми на історичному, політичному, релігійному і мовному  грунті.

Президент Зеленський забув про свої передвиборні обіцянки щодо перегляду антинародних освітньої, мовної, пенсійної і медичної реформ, а також досі жартує щодо зниження цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Нас тривожить бездумне, антинародне рішення Президента і підконтрольній йому більшості у Верховній Раді розпочати масову розпродаж державних промислових підприємств, в тому числі стратегічного значення, а також намагання без Всеукраїнського референдуму запустити ринок землі сільськогосподарського призначення, державної і комунальної власності.

Нагадуємо Президенту Зеленському і його слугам, що 102 роки тому наші предки провели революцію під такими гаслами:

Мир народам! Хліб голодним! Землю селянам! Фабрики робітникам!

Тому першими декретами молодої Країни Рад були «Декрет про мир», «Декрет про землю», «Декларація прав трудящих і експлуатованого народу», встановлення 8-ми годинного робочого дня,  про робітничий контроль та інші.

Не потрібно ігнорувати уроки історії, на їх прикладі потрібно вчитися.

Ми вимагаємо від Президента України Зеленського В.О., як гаранта додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина дати публічне пояснення, чому в Україні ігнорується виконання статей 3, 8, 10, 11, 13, 14, 22, 24, 34, 35, 36, 37, 46, 48, 49 і 53 Конституції, які захищають і гарантують права і свободи громадян.

Ми так і не почули від Президента його особистого бачення відновлення і розвитку вітчизняного промислового і сільськогосподарського виробництва, як і коли будуть переглядатися антинародні освітня, мовна, пенсійна, медична і житлово-комунальні реформи, чи будуть знижуватися не менш, як вдвічі ціни і тарифи на газ, електроенергію та житлово-комунальні послуги? Коли будуть повернуті передбачені законами пільги для мало захищених верств населення?

Ми заявляємо про безвідповідальне відношення офісу  Президента Зеленського щодо надання відповідей на резолюції мітингів – протесту громадян міста Черкаси «Тарифи нас вбивають», «Ні соціальному геноциду» від 1 травня, 1 червня, 18 липня, 22 серпня і 19 вересня 2019 року і

вимагаємо  надати на них відповіді у відповідності із Законом України «Про звернення громадян».

Ми попереджаємо  Президента  Зеленського про особисту відповідальність за ігнорування своїх передвиборних обіцянок виборцям, які йому повірили і обрали на цей високий пост.

А також

вимагаємо ініціювати скасування закону про тотальну приватизацію державних підприємств та до проведення Всеукраїнського референдуму зупинити просування для прийняття закону про розпродаж української землі.

В разі ігнорування цих вимог будемо ініціювати недовіру з подальшою вимогою відставки з поста Президента.

Ми повторно вимагаємо від  Конституційного Суду України переглянути і скасувати рішення Конституційного Суду України від 16 липня 2019 року № 9–р/20 справа № 1-24/2018(1919/17) за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо відповідності Конституції (конституційності) Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» в частині засудження комуністичного періоду нашої історії, як таке, що носить політичний, псевдоісторичний, а не правовий характер та не відповідає статтям 8, 9, 11, 15, 21, 22, 23, 24, 34, 35, 36, 37, 38, 55, 62, 71 Конституції  України.

До того ж, Конституційний  Суд не взяв до уваги висновки Венеціанської комісії, за якими так званий закон про «декомунізацію» не відповідає трьом критеріям: законності, легітимності і необхідності застосування в демократичному суспільстві.

Ми вимагаємо від Президента і Верховної Ради України звільнити від займаних посад Міністрів освіти, охорони здоров’я, економіки, торгівлі і сільського господарства, які не тільки не мають належної фахової підготовки, а й налаштовані на продовження антинародних реформ розпочатих попередньою владою, негативну оцінку якій дали виборці на президентських і парламентських виборах.

Ми вимагаємо від Президента, Верховної Ради і Кабінету Міністрів України в проекті Державного бюджету на 2020 рік передбачити прожитковий мінімум  не менше 6000 гривен в місяць і на цій основі підвищити мінімальні заробітну плату і пенсії. А також закласти кошти для перерахування пенсій відповідно до різниці курсу гривні відносно долара в 2013 і 2019 роках та проведення щоквартальної індексації прожиткового мінімуму, заробітної плати і пенсій відповідно до рівня інфляції та реальної вартості споживчого кошика.

Ми повторно звертаємося до Президента  Зеленського В.О. використати право законодавчої ініціативи та подати до Верховної Ради законопроект про визнання внутрішнім державним боргом і закласти в Державний бюджет на 2020 рік кошти на виплату громадянам України боргів колишнього «Укрдержстраху» УРСР за страхування дітей «До повноліття» і «До весілля», а також виплатити заборговані кошти вкладникам колишнього «Ощадбанку» СРСР.

Ми вкотре вимагаємо від Президента, Верховної Ради і Кабінету Міністрів України негайно знизити не менш, як вдвічі ціни і тарифи на газ і електроенергію, житлово-комунальні та інші послуги і встановити їх оплату не вище 10% від сукупного доходу сім’ї, встановити за рахунок держави для населення лічильників газу, регуляторів і лічильників тепла в кожній квартирі багатоквартирних будинків, відновити державне регулювання цін на товари першої необхідності.

Ми звертаємося до Кабінету Міністрів України обнародувати дані про середню заробітну плату і всілякі надбавки до неї Президента України і його офісу, народних депутатів і апарату  Верховної Ради України, членів Кабінету Міністрів і їх апарату, керівників державних установ типу «Нафтогаз України», керівників і апарату банків, голів обласних і районних державних адміністрацій, голів місцевих рад, прокурорів, суддів, працівників СБУ і МВС, науки і освіти, охорони здоров’я і культури,

промисловості і сільського господарства, щоб громадяни України побачили, як формується середня заробітна плата та виконується стаття 48 Конституції України в якій записано: «Кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло».

Резолюцію мітингу схвалено «одноголосно».

7 листопада 2019 року

м. ЧеркасиВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях