Суми: Урочисті збори з нагоди 102-ї річниці Великого Жовтня

Суми: Урочисті збори з нагоди 102-ї річниці Великого Жовтня


Шостого листопада комуністи обласного центру та їх однодумці зібрались на урочисті збори з нагоди цієї історичної дати. З великою увагою і піднесенням вислухали доповідь першого секретаря ЦК КПУ П.М. Симоненка, де так органічно були висвітлені  події 100-річної давнини і актуальні проблеми  сьогодення.

Сама  суспільно-політична ситуація  в країні  вимагає від Компартії дій по захисту соціально-політичних прав людей найманої праці та соціально незахищених верств населення, по захисту майбутнього самої України. 

Про це говорили у своїх виступах при обговоренні доповіді доктор економічних наук, професор О.С. Тєлєтов , ветерани праці В.М. Рохманов, ветеран  військової служби О.Ю. Головань. 

Перед учасниками зборів виступили перший секретар міськкому КПУ  Володимир Солобаєв та перший секретар обкому КПУ  Володимир Даниленко.

Одночасно провели урочисті збори, використовуючи  пряму трансляцію з Києва, комуністи в Конотопі і Ромнах, а Охтирці і Шостці, в окремих районних центрах області, що дало змогу кожному учаснику відчути єдність партійних рядів, впевненість у завтра шньому дні.  

Прес-служба Сумського обкому КПУ         Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях