Комуністи Сумщини прийняли участь у загальнопартійних зборах


5 жовтня  в містах і райцентрах області, в крупних населених пунктах первинні організації Компартії України зібрались на загальнопартійні збори.  В них одночасно взяли участь більш 90 первинних парторганізацій області. Порядок денний і невідкладні завдання викликали особливу зацікавленість .

Доповідь П.М. Симоненка сприймалась з увагою і розумінням комуністами, як у містах, так і в селах. Адже  аналіз сьогоднішньої суспільно-політичної ситуації і основні проблеми сучасності, які залишаються без вирішення  і за нової влади, хвилюють кожного комуніста: встановлення миру на Донбасі, недопущення продажу землі сільськогосподарського призначення, збереження вітчизняної промисловості, нормалізація відносин з Росією, переслідування інакомислення і захист правди історії радянського періоду – ці думки звучали у виступах комуністів при обговоренні доповіді.

Найбільш активне обговорення і постановка конкретних завдань відбулись у містах: Суми, Шостка, Конотоп, Охтирка, Ромни, окремих районних центрах.  Ділові, конкретні, пронизані турботою за долю України  і роллю сьогоднішнього комуніста  звучали виступи відомих в своїх організаціях активістів: О.С. Тєлєтова і В.Я. Солобаєва у Сумах, С.Т. Юркова, А.Ф. Назаренка, Д.К. Семененка, А.Г. Пахомова в Конотопі; Н.С. Кривонос,В.І. Пелих, З.М. Олійник  - у Охтирці і т.д. 

Це стало поштовхом до конкретної і оптимістичної розмови на звітно-виборних зборах у первинних парторганізаціях, які розпочалися у жовтні поточного року.

 Прес служба  Сумського ОК КПУ.


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях