Чернігівщина: Комуністи взяли участь у Всеукраїнських партійних зборах


У комуністів Чернігівської області, особливо в сільській місцевості, доволі обмежений доступ до Інтернету. Тому більшість з них брати участь у Всеукраїнських партійних зборах та слухати доповідь з питання порядку денного в реальному режимі часу не мають можливості.

Тому в обласній парторганізації склалася практика, коли частина секретарів партійних комітетів записують доповідь з Інтернету на електронні носії, збирають комуністів і проводять збори пізніше. Крім того текст доповіді тиражується в обкомі партії і надсилається в усі партійні комітети, а вони – первинним партійним організаціям, які потім проводять свої збори.

Разом з тим, в містах і райцентрах, інших населених пунктах, де є доступ до Інтернету, комуністи взяли участь у Всеукраїнських партійних зборах і прослухали доповідь першого секретаря ЦК Компартії України П. М. Симоненка в прямому ефірі. Потім відбулося її обговорення, за підсумками якого ухвалені відповідні рішення.

В Чернігові збори комуністів відкрив член Президії ЦК, перший секретар обкому Компартії України В. О. Лещенко. Учасники загальноукраїнського партійного заходу уважно ознайомилися зі змістом доповіді. Після її завершення В. О. Лещенко акцентував увагу присутніх на аспектах нинішньої політичної і соціально-економічної ситуації в Україні та області, проінформував про діяльність обласної парторганізації в сучасних умовах, зупинився на першочергових завданнях на найближчий період, відповів на запитання.

Перед учасниками зборів виступили також другий секретар міського комітету КПУ Г. О. Сірик та секретар В. С. Романенко.

Комуністи шляхом голосування затвердили графік звітно-виборних зборів первинних партійних організацій обласного центру та план політичного навчання  членів КПУ на 2019-2020 навчальний рік.

Прес-служба Чернігівського обкому КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях