Вітання з ювілеєм!

Вітання з ювілеєм!


Сумський обком Компартії України тепло вітає з 80-річчям  з  дня народження

Володимира Сергійовича Петренка

- ветерана партії і ветерана праці, першого секретаря  Сумського обкому Компартії України у 1999 - 2005 р. р., народного депутата України  4-го скликання.  

Уродженець Грайворонського району Бєлгородської області, випускник Харківського інженерно-будівельного інституту, він все своє трудове життя провів на Сумщині.  Інженер-будівельник  за фахом і покликанням, Володимир Сергійович розпочав свій трудовий шлях у місті Шостка  майстром будівельно-монтажного управління «Хіммашбуд» тресту «Сумихімбуд».  Виявивши  організаторські здібності і уміння працювати з людьми, майже 28 років займався комсомольською і партійною роботою, найбільш вагомими і плідними періодами якої була робота на посаді другого секретаря Шосткинського міськкому та завідуючого будівельним відділом Сумського обкому партії у 70-х – 80-х роках двадцятого століття.

Після незаконної заборони Компартії України  у 1991 році, зберігши вірність і відданість комуністичним ідеалам, приймав активну участь у відродженні обласної партійної організації, обирався членом бюро Сумського обкому партії, членом ЦК КПУ, очолював обласну партійну організацію.

Вітаючи Володимира Сергійовича з ювілейною датою, бажаємо йому міцного здоров`я на довгі роки, активної життєвої позиції, подальшої участі у громадському житті і надійного, теплого сімейного затишку.

Сумський обком КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях