Кіровоград. Місто не забуло, місто пам’ятає

Кіровоград. Місто не забуло, місто пам’ятає


Кіровоградці пам’ятають про мужність і героїзм радянських воїнів і народного ополчення, які в серпні 1941 року захищали рідне місто від гітлерівської окупації. Щоб вшанувати пам'ять героїв, щороку, за ініціативи міського осередку політичної партії «Ліва опозиція», збираються представники громадськості та ветеранської спільноти біля пам’ятного знаку встановленого на честь тих героїчних подій.

78 років – значний відрізок часу, проте рани, завданні війною, не загоюються. 4 серпня 1941 року, на околиці Кіровограда, йшли оборонні бої, наше місто захищали воїни 79-го Ізмаїльського прикордонного загону та місцевого ополчення, з повітря ворога атакували льотчики 4-го авіаційного корпусу.

Сьогодні на місті тих героїчних подій стоїть пам’ятний знак, який нагадує містянам про мужність захисників, які боронили наше місто і саме сюди, з квітами, приходять вдячні потомки героїв.

Не став винятком і цей рік. Після урочистого мітингу та хвилини мовчання, до підніжжя пам’ятника кіровоградці поклали вінок та квіти. Тож пам'ять про доблесних захисників продовжує жити!  

Прес-служба Кіровоградського МК КПУВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях