Комуністи Чернігівщини визначились щодо участі в позачергових виборах

Комуністи Чернігівщини визначились щодо участі в позачергових виборах


17 липня відбулися збори партійного активу Чернігівської міської парторганізації. Обговорювалося питання щодо участі комуністів в позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

З інформацією перед учасниками зборів виступив член Президії ЦК, перший секретар обкому Компартії України В. О. Лещенко. Він проінформував про рішення розширеного засідання Президії ЦК КПУ від 4 липня поточного року, про ухвалу Конституційного суду України стосовно закону про декомунізацію, про напрямки діяльності партійних комітетів і організацій на найближчу перспективу, запропонував для обговорення пропозиції щодо підтримки на виборах виборчого списку однієї з політичних партій, а також кандидатів в народні депутати по одномандатних виборчих округах.

Відкритий лист Президії ЦК Компартії України у зв’язку з парламентською виборчою кампанією “Товаришам по партії та нашим прихильникам” зачитала другий секретар Чернігівського міськкому партії Г. О. Сірик.

З текстом Заяви Президії ЦК КПУ “Відновити конституційні права Компартії України. Припинити переслідування прогресивних сил” учасників зборів ознайомила секретар міського комітету партії В. С. Романенко.

Відбулося активне обговорення питання порядку денного. За його підсумками учасники засідання визначилися шляхом голосування яку політичну силу і яких кандидатів слід підтримати під час голосування на виборах. Членам партійного активу доручено донести прийняті рішення до комуністів обласного центру та прихильників партії.

Аналогічні заходи відбулися також і в інших міських та районних партійних організаціях.

Прес-служба Чернігівського обкому КПУВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях