Відбувся пленум Кіровоградського міськкому КПУ

Відбувся пленум Кіровоградського міськкому КПУ


Вчора, 25 травня 2019 року відбувся пленум Кіровоградського міськкому Компартії України, на якому комуністи міста обговорили питання щодо тактики дій міської партійної організації в ході дострокових виборів до Верховної Ради України, схвалили звіт про фінансово-господарчу роботу міськкому за перший квартал п.р. та розглянули деякі організаційні питання. 

Після доповіді першого секретаря міськкому КПУ Василя Мосієнка з першого питання порядку денного, в якій доповідач змістовно розкрив особливості поточного моменту напередодні виборів до парламенту, акцентував увагу комуністів на завданнях, які  поставленні перед партійними організаціями рішенням Президії ЦК КПУ від 16 травня 2019 роду, відбулось активне обговорення даного питання.

В своїх виступах комуністи були солідарними у думці та наголошували, що в умовах сьогодення участь партії у виборах є обов’язковою та має принципове значення.  Також пленум міськкому прийняв рішення звернутися до керівних органів партії з пропозицією розглянути всі можливі форми участі нашої партії у виборах, а саме: будь-то безпосередня участь партії у виборах, а в разі, якщо партію вкотре не допустять до виборів, проаналізувати можливість блокування з іншими політичними силами, цілі та завдання яких співпадають з позицією нашої партії, та участь наших товаришів на виборах як самовисуванців на мажоритарних округах.

За  результатами обговорення були прийняті рішення про висунення представників міської організації КПУ кандидатами в депутати на дострокових виборах до парламенту, сформовано міський виборчий штаб та поставлені завдання на найближчий період роботи.

Також пленум затвердив звіт про фінансово-господарчу роботу міськкому за перший квартал 2019 року та обрав трьох товаришів до складу бюро міськкому партії.

Прес-служба Кіровоградського МК КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях