Поклонимся великим тем годам… ! Свято Великої Перемоги на Черкащині

Поклонимся великим тем годам… ! Свято Великої Перемоги на Черкащині


Комуністи та їх прихильники разом з громадськістю населених пунктів області 9 травня відзначили Свято Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні проти німецько-фашистських загарбників, їх сателітів і посібників.

Як не намагалася центральна влада примусити місцеві органи влади і самоврядування на догоду Європи, яка породила фашизм і лише в 1944 році відкрила другий фронт, обмежитися відзначенням 8 травня так званого дня пам’яті і примирення, в усіх населених пунктах області проведено святкування Дня Перемоги 9 травня.

Лише у місті Тальному націоналістична влада проігнорувала Свято Перемоги і провела заходи 8 травня.

Проте прості люди у Тальному цілий день 9 травня несли квіти до святих місць.

У місті Черкаси і в усіх містах і райцентрах області влада, нацькувавши поліцейських, як поліцаїв у роки війни, не дозволила комуністам і їх прихильникам використати на святі червоні прапори без будь – якої символіки, а також гасла, написані на червоному полотні. Ніякі доводи про те, що використання таких прапорів і гасел не є порушенням законів, а навпаки – їх заборона порушує  права людини, поліцією до уваги не бралися.

Виявляється, що питання не в законах, а в тому, що це не подобається представникам націоналістичних, профашистських організацій, які стали постійними «смотрящими» і провокаторами при проведенні заходів присвячених Великій Вітчизняній війні та акцій протесту трудящих.

Саме по їх вказівці, поліцейські проводять репресивні заходи, які нічого спільного із законами не мають.

В той же час правоохоронні органи чомусь не помічають, що порушення закону України № 317 – VIII про засудження націоналістичного (нацистського) тоталітарного режиму в Україні та його символіки, націоналістичні організації постійно використовують символіку гітлерівських фашистів і бандерівців і навіть з дозволу влади на або біля адміністративних будинків  вивішують бандерівські прапори.

Проте, незважаючи на ці переслідування комуністи, їх прихильники і  прості громадяни 9 травня організували колони «Безсмертного полку» і з піснями провели заходи присвячені Дню Великої Перемоги.

А в місті Корсуні – Шевченківському перший секретар ЦК Компартії України П.М. Симоненко разом з комуністами міста відвідав Меморіал Слави і вшанував безсмертний подвиг воїнів Великої Вітчизняної війни, здійснений в ході проведення Корсунь – Шевченківської наступальної операції, 75 – річчя якої виповнилося в цьому році.

Поклонимся великим тем годам

Тем славным командирам и бойцам

И маршалам страны и рядовым

 Поклонимся и мёртвым и живым

Всем тем, которых забывать нельзя

Поклонимся, поклонимся друзья

Всем миром, всем народом, всей землёй

Поклонимся за тот великий бой!

Прес – служба Черкаського обкому КПУВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях