- КПУ - http://www.kpu.ua -

Комуністи Сумщини взяли участь у загальнопартійних зборах

Опубликовано 24.04.2019

Суми.  20 квітня поточного року первинні організації КПУ в обласному центрі активно з`явились на збори з єдиним порядком денним «Ленінізм на барикадах сучасності». 149–та річниця з дня народження Володимира Ілліча Леніна – людини з світовим іменем, теоретика і практика соціалістичної революції, творця Комуністичної партії і першого керівника першої в світі соціалістичної держави – стала приводом для розмови про основні завдання сьогоднішнього партійного життя.

Доповідь П.М. Симоненка була вислухана з великою увагою і глибоким розумінням. Основні завдання політичної боротьби, викладені в роботах Ілліча на рубежі 19-го і 20-го століть, характеристика суспільно-політичної ситуації в тодішній Росії, є надзвичайно актуальними для сьогоднішньої України, хоча й минуло з того часу більше 100 років.

Комуністи в своїх виступах говорили про завдання партійних організацій по підготовці до парламентських виборів, по подоланню негативних наслідків дії так званого «закону про декомунізацію», по відновленню впливу Компартії на різні верстви населення. В обговоренні доповіді взяли участь: ветеран праці В.П. Манько, ветеран космодрому Байконур полковник у відставці  Г.В. Бородулін, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни Г.С. Гажієнко, кандидат економічних наук М.Є. Панов, доктор економічних наук О.С. Тєлєтов  та інші. З заключним словом  до учасників зборів звернувся перший секретар обкому КПУ  В.А. Даниленко.

Конотоп. Комуністи і члени політичної партії «Ліва опозиція», керівники громадських організацій лівого спрямування, зібравшись  на загальнопартійні збори, підтримали завдання, викладені в доповіді П.М. Симоненка, висловили готовність до роботи в нових умовах, які створяться після президентських виборів в Україні. Діловими були виступи члена обкому партії С.Т. Юркова, керівника місцевої організації Всеукраїнського Союзу радянських офіцерів  Г.К. Семененко, першого секретаря Конотопського міськкому КПУ  А.Ф. Назаренка та інших.

Ряд первинних парторганізацій КПУ в повному складі взяли участь у загальнопартійних зборах у містах Шостка, Охтирка, Лебедин, Ромни, у Буринському,  Великописарівському, Сумському, Середино-Будському, Шосткинському та інших районах.

Безпосередньо в день народження В.І. Леніна  - 22 квітня, комуністи в м. Ромни поклали квіти до пам`ятника Іллічу на території місцевого краєзнавчого музею.

В м. Охтирка комуністи і їх однодумці принесли квіти до постаменту, на якому до 2015 року знаходився пам`ятник В.І. Леніну. 

Прес-служба Сумського ОК КПУМатериал размещен на КПУ: http://www.kpu.ua

Link: http://www.kpu.ua/ru/92724/komunisty_sumschyny_vzjaly_uchast_u_zagalnopartijnyh_zborah

© КПУ
При перепечатке информации ссылка на www.kpu.ua обязательна