Комуністи Полтавщини взяли участь у Всеукраїнських партійних зборах


20 квітня, напередодні 149-ї річниці з Дня народження В.І.Леніна, комуністи Полтавщини взяли активну участь у Всеукраїнських партійних зборах з єдиним порядком денним, в ході яких заслухали доповідь Першого секретаря ЦК Компартії  України П.М. Симоненка  «Ленінізм на барикадах сучасності».

Форми і методи участі комуністів і прихильників партії у заході були найрізноманітніші. У складі зібрань партійних організацій доповідь лідера партії, яка транслювалася через засоби електронного зв’язку, заслухали комуністи обласного центру, Кременчука, Горішніх Плавнів, Зінькова, Чорнух , Гадяча, Чутового та інших районів.

Багато комуністів взяли участь у зборах, не виходячи з домівок, сидячи  біля екранів своїх комп’ютерів, а у тих випадках, де за технічних причин це не вдалося зробити, заплановано проведення окремих партійних зборів.

В ході обговорення доповіді та обміну думками щодо нагальних завдань партійних комітетів також було обговорено питання проведення святкових заходів по відзначенню Дня Міжнародної солідарності трудящих та урочистого відзначення Дня Перемоги.

Прес-служба Полтавського обкому КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях