Державний бандитизм. За сприяння СБУ та поліції бойовики “ПЦУ” захоплюють храми на Рівненщині


Петр Симоненко: Переписывание имущества УПЦ, давление СБУ, ГПУ, МВД на священников и прихожан канонической православной церкви, террор со стороны неонацистских банд и вооруженные захваты храмов, призывы чиновников и депутатов «убивать московских попов» - это уголовщина и государственный бандитизм христопродавцев, что не имеет ничего общего с христианскими ценностями и заповедями.

Следуя логике принятого закона, вновь образованная Православная церковь Украины должна именоваться не иначе как Фанарская, по месту ее “духовного центра”», 21.12.2018)

13 квітня бойовики т.зв. «ПЦУ» захопили Свято-Іоанно-Богословський храм в селі Копитів Корецького району Рівненської області. За свідченням очевидців, захоплення відбувалося за участі і повної підтримки працівників СБУ та поліції.

Активісти «ПЦУ» били і відкидали віруючих.

«Поліція не втручалася тільки кілька хвилин, потім почала скидати наших людей зі сходів, а батюшку взагалі виволокли за ворота, де на нього накинулися активісти, били ногами в спину, штовхали, ніби виганяли з села», - розповідає одна з прихожанок храму.

Після цього прихильники нової церковної структури відкрили замки, які вони самі повісили кілька днів тому, і увійшли в храм.

Жителі села розповіли, що процесом захоплення керували чиновники, і не тільки районного підпорядкування.

Під час силового захоплення храму чимало людей постраждало не тільки психологічно, а й фізично: одну жінку, віруючу УПЦ, госпіталізували, священику довелося викликати «швидку».

***

Наступного дня, 14 квітня, під час недільного богослужіння, прихильники «ПЦУ», влаштувавши бійку, захопили храм святих Косми і Дем’яна в с. Розваж Острозького району Рівненської області. Як стало відомо, активісти «ПЦУ» церкву взяли штурмом.

«Людей хапали за руки, волосся, порвали одяг, діти падали, вони по дітях йшли… і не дивлячись ні на що», — розповіла одна з віруючих УПЦ.

За свідченнями очевидців, поліція не вирішила не втручатися і просто спостерігала за тим, як б’ють людей.

Зрізавши замки, побивши людей, прихильники новоствореної «ПЦУ», як повідомляють свідки, поплескали в долоні та взялися описувати майно, яке їм не належить.

Джерело


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях