В.Г.РОЄНКУ - 70!

В.Г.РОЄНКУ - 70!


Першому секретарю

Черкаського обласного комітету

Комуністичної партії України

Роєнку Віктору Григоровичу

Шановний Вікторе Григоровичу!

Сім десятиліть тому, саме цього весняного квітневого дня Ви сповістили світові про свою появу в с. Антонівка Уманського району Черкащини на радість батькам-колгоспникам, сільським трудівникам (світлої пам’яті) Григорію Калениковичу і Фросині Семенівні, які навчили Вас  бути  чесним і працьовитим.

Саме з того часу і понині Ви впевнено, широко і розмашисто йдете по життю, залишаючи після себе значущі віхи і добрі справи та долаючи всі  шторми, негаразди і перешкоди, які випадали на Вашу  долю.

Весь  Ваш трудовий шлях, більшість якого припадає на радянський період історії, є прикладом самовідданого служіння  трудовому народу, активної участі у суспільних

справах. У шкільні роки – командир тимурівської команди, піонерський вожатий, староста класу.  Розпочавши в 1966 році трудову діяльність трактористом в рідному селі Антонівка, працюв  інструктором по спорту і секретарем комсомольської організації колгоспу «Україна» с. Текуча свого ж району.

З 1968 по 1971 р. – служба на двічі Червонопрапорному Балтійському флоті, де неодноразово обирався секретарем комсомольської організації військової частини, а в 1971 році вступив до лав Комуністичної партії.

Після закінчення в 1980 році  Уманського державного педагогічного інституту імені П. Г. Тичини за спеціальністю «Біологія і основи сільського господарства», працював учителем Текучанської середньої школи, заступником голови колгоспу і секретарем партійної організації колгоспів «Україна»  та імені Горького  Уманського району, а також головою колгоспу імені Горького. Неодноразово обирався депутатом сільської та районної рад.

За самовіддану працю, вірність комуністичним ідеалам земляки   довірили Вам, народному депутату України II і III  скликань, від Комуністичної партії,  представляти їх інтереси  у Верховній Раді України.

Згодом, будучи  депутатом Черкаської обласної ради,  Ви з наполегливістю відстоювали права, як  своїх виборців, так і право на політичну діяльність Черкаської обласної організації Комуністичної партії України, яку  очолюєте  з 2006 року. 

Президія ЦК Компартії України, висловлюючи слова вдячності за все, зроблене Вами в ім`я людини-трудівника, цінуючи Вашу ідейну переконаність, бажає Вам, шановний Вікторе Григоровичу, нових здобутків, незгасної енергії та невтомності в повсякденній відповідальній діяльності  на посаді першого секретаря Черкаського ОК КПУ, не тільки  шани і поваги товаришів по партії, а  й трудящих Черкащини.

Нехай  Ваша творча енергія і  організаторський талант, високий професіоналізм  і відданість партії   і надалі плідно слугують нашим спільним партійно-політичним  цілям та завданням в боротьбі проти капіталістичного і націоналістичного свавілля в Україні!

Нехай добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, тепло і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від всіх негараздів, а в майбутньому нехай  на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років!

Президія ЦК Компартії України


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях