Без боротьби нема перемоги! Черкаські комуністи провели черговий етап безстрокової акції протесту

Без боротьби нема перемоги! Черкаські комуністи провели черговий етап безстрокової акції протесту


14 березня 2019 року в місті Черкаси, біля Черкаської міської ради,  відбувся черговий етап безперервної акції протесту громадян  «Тарифи нас вбивають» - «Ні соціальному геноциду». яка була оголошена і розпочата 17 березня 2016 року.

Відкрив і вів мітинг перший секретар Черкаського міськкому Компартії  України О. Г. Малий.

У виступах учасників акції протесту  звучало гнівне засудження дій Президента, Кабінету Міністрів і Верховної Ради України в економічній і соціальній політиці, ігноруванні Конституції і законів України  проведенням так званих пенсійної, медичної, освітньої, житлово-комунальної та інших реформ і вимагали не допустити торгівлі землею, скасувати грабіжницькі тарифи на житлово-комунальні послуги, встановити контроль над цінами на продукти харчування, ліки, товари першої необхідності,  припинити братовбивчу війну на Сході України.

У своєму виступі член ЦК, перший секретар Черкаського обкому Компартії України В. Г. Роєнко підкреслив, що з погляду 27 річної давності стає очевидним, що отримавши у спадщину від соціалізму СРСР і УРСР Україну з розширеними просторами та високо розвинутим народногосподарським комплексом і надійним соціальним захистом людей, у народу була велика надія на те, що ми ніколи не вийдемо із десятки найрозвинутіших країн, а тільки будемо примножувати наші досягнення в усіх сферах економіки і життя.

Проте чверть століття капіталістичної реставрації, грабіжницької приватизації, яка позбавила громадян України загальнонародної власності, призвели до деградації вітчизняної економіки і соціальної сфери, до небезпечного зубожіння переважної більшості населення, до зниження, а подекуди і до повної втрати професіоналізму в управлінні державними справами, до занепаду науки і культури.

Трудящі люди втратили найважливіші соціальні завоювання радянської епохи – забезпечення гарантованою роботою, загальнодоступні безоплатні охорону здоров’я і освіту, найпрогресивнішу в світі систему соціального захисту.

Розвал економіки, постійне підняття цін і тарифів, низький рівень соціальних гарантій, привели до того, що смертність населення значно перевищує народжуваність і разом з братовбивчою війною на Донбасі веде до знищення генофонду України.

В прийнятій резолюції учасники акції крім економічних і соціальних питань, вимагають від Президента України, народних депутатів - кандидатів у Президенти України, до 31 березня виконати свої передвиборчі обіцянки, дані на президентських та парламентських виборах 2014 року.

Прес-служба Черкаського ОК КПУ


Президенту України

Порошенку П. О.,

Голові Верховної Ради України

Парубію А. В.,                      

Народним депутатам України,

Прем’єр – Міністру України

Гройсману В. Б.                                                           

Резолюція

мітингу – протесту громадян міста Черкаси

«Тарифи нас вбивають», «Ні соціальному геноциду»

Ми, громадяни  міста Черкаси, зібралися на  акцію протесту  «Тарифи нас вбивають», «Ні  соціальному геноциду», щоб висловити своє обурення не тільки через чергове, з початку року, підвищення тарифів на житлово – комунальні послуги, зокрема на централізоване постачання гарячої води і опалення, а й через брехливі передвиборчі обіцянки кандидатів у Президенти України, в першу чергу нинішнього Президента Петра Порошенка, народних депутатів України Юлії Тимошенко, Олега Ляшка, Сергія Капліна, Ольги Богомолець, Юрія Бойка, Віктора Бондаря, Олександра Вілкула, Юрія Дерев’янка, Аркадія Карнацького, Віктора Кривенка, Віталія Купрія, Сергія Тарути, Юрія Тимошенка, Олександра Шевченка, про різке покращання після виборів життя простих громадян, через бурхливий розвиток економіки і небачений до цього часу соціальний захист людей.

Раптом, як у казці, будуть знижені ціни на продовольчі і промислові товари, ліки і лікарські послуги, проїзд у громадському транспорті, газ і електроенергію, тарифи на житлово – комунальні та інші  послуги у два – чотири рази.

Припиниться братовбивча війна на Донбасі та розкрадання оборонного бюджету і майна армії. Уряд перестане брати кредити у МВФ та інших міжнародних фінансових організацій. Скасуються антинародні пенсійна, освітня, медична і житлово – комунальна реформи. Зупиниться ворожнеча між людьми на історичній, політичній, мовній і релігійній основах. Мільйони українських заробітчан повернуться із-за кордону до рідної домівки, щоб відбудувати зруйноване з 1991 року, внаслідок реставрації капіталізму з нацистським обличчям, народне господарство.

Можливо тоді в Україні  запанує мир, злагода і заможне життя для всіх без винятку людей.

Саме тому,

ми звертаємося до названих кандидатів у Президенти України з вимогою, не чекаючи 31 березня, а вже зараз виконати свої передвиборчі обіцянки, які мало чим відрізняються від обіцянок, даних вами п’ять років тому на президентських і парламентських виборах.

Не забули ми і того, як впродовж двох останніх років, Юлія Тимошенко і Олег Ляшко з депутатами своїх фракцій блокували трибуну Верховної Ради і клятвено обіцяли виборцям, що не будуть голосувати за жоден законопроект, якщо не будуть знижені в два рази тарифи на житлово – комунальні послуги та газ для населення.

Але цих обіцянок вони жодного разу так і не виконали.

Виходячи з цього, ми вважаємо, що до 31 березня є час для виконання раніше даних обіцянок, як Президентом України П. О. Порошенком, так і вище згаданими народними депутатами України, нині кандидатами у Президенти.

Ми вимагаємо  від Президента України П.О. Порошенка негайно виконати свою передвиборчу обіцянку дану ще в 2014 році про припинення братовбивчої війни на Донбасі.

Враховуючи те, що по Конституції в нас парламентсько – президентська республіка,

ми вимагаємо від Верховної Ради України негайно припинити розгляд законопроекту «Про забезпечення функціонування української мови, як державної», яким порушуються статті 10 і 53 Конституції України і розглянути такі питання:

  • Про звіт Уряду та прийняття Закону про засади внутрішньої і зовнішньої політики України.     
  • Про скасування антинародної освітньої, пенсійної, медичної і житлово – комунальної реформ.
  • Про зниження цін на газ і електроенергію, житлово – комунальні та інші  послуги для населення і встановлення їх оплати на рівні 10 % сукупного доходу сім’ї.
  • Про відновлення державного регулювання цін на товари першої необхідності.
  • Про встановлення за рахунок держави для населення лічильників газу, регуляторів і лічильників тепла в кожній квартирі багатоквартирних будинків.
  • Про ліквідацію Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕ КП) та передати через закон це регулювання Кабінету Міністрів України, відмінивши при цьому встановлення тарифів на комунальні послуги за цінами на енергоносії, які встановлюються на зарубіжних біржах.
  • Про ліквідацію державної кампанії «Нафтогаз України», як непотрібної посередницької структури і від якої одні проблеми і загрози.
  • Про заборону АТ «Укрпошта» закривати відділення поштового зв’язку у містах і селах та зобов’язати відновити роботу тих, які вже були закриті.
  • Про звільнення з посади виконуючої обов’язки Міністра охорони здоров’я України Супрун, як ініціатора антиконституційної, антинародної медичної реформи та як таку, що не забезпечила виконання Конституційних прав громадян України з питань охорони здоров’я.

Виконання цих наших вимог хоч якось поверне надію людей у виконання вимог Конституції і Законів України, віру в тих, хто даючи обіцянки, виконує їх.

Резолюцію мітингу схвалено «одноголосно»

м. Черкаси

14 березня 2019 рокуВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях