Ніхто не забутий, ніщо не забуте! Комуністи Черкащини вшанували Подвиг радянських воїнів-визволителів

Ніхто не забутий, ніщо не забуте! Комуністи Черкащини вшанували Подвиг радянських воїнів-визволителів


75 років тому, 10 березня 1944 року в ході проведення Умансько - Ботошанської операції радянські війська завершили визволення всіх населених пунктів Черкаської області від німецько-фашистських загарбників та їх сателітів.

Комуністи та їх прихильники у Катеринопільському, Маньківському, Тальнівському, Христинівському, Монастирищенському, Уманському районах та в місті Умані прийшли до братських могил, меморіалів і обелісків Слави, щоб віддати данину поваги Подвигу воїнів-визволителів багатонаціональної Радянської Армії, які ціною свого життя принесли визволення Черкаському краю.

В обласному центрі комуністи провели мітинг на Пагорбі Слави і поклали живі квіти на гранітні плити Братської могили Героїв – Визволителів.

Нікому і ніколи не вдасться витравити із пам’яті народу Великого Подвигу воїнів Радянської Армії і Військово - Морського Флоту, партизанів і підпільників, дітей-героїв і працівників тилу Союзу Радянських Соціалістичних Республік в роки Великої Вітчизняної  війни.

Ніколи не заростуть стежки вдячних нащадків, спадкоємців Великої Перемоги, до могил полеглих воїнів, які здійснили Подвиг, рівного якому не знала історія людства, звільнивши світ від коричневої чуми, яка на горе народу відродилася в Україні і з якою нормальні люди приречені боротися.

Прес-служба Черкаського ОК КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях