- КПУ - http://www.kpu.ua -

Квіти пам`яті від охтирчан – Олексію Бересту

Опубликовано 10.03.2019

Полум’яні квіти, зігріті яскравими променями весняного сонця і нев’янучою людською пам’яттю, поклали сьогодні до пам’ятника Герою України, легендарному Олексію Бересту вдячні охтирчани.

Активісти ветеранської організації, комуністи, молодь прийшли до бюста героя, який був у числі сміливців, хто підняв у 1945 році Прапор великої Перемоги над рейхстагом, щоб увесь світ знав: фашизм подолано.

Цього дня в Охтирці відбувається свято Масляної, отож у центрі міста – людно. Побачивши людей з квітами, містяни також зупинялися, підтримували учасників покладення квітів, схвально висловлювалися про те, що не забули цю історичну постать.

Потім перший секретар Охтирського міського комітету Компартії України, член ЦК КПУ Вікторія Булах завітала до ветеранської організації міста, де зустрілася із її головою Володимиром Івановичем Троценком. У свій час саме він привіз із Кременчуга бюст Олексія Прокоповича Береста, який  згодом, за сприяння ветеранів та комуністів, було встановлено на Алеї Героїв. У ветеранській організації міста свято бережуть  пам'ять про героїчні роки Великої Вітчизняної війни. Тут створено музейний куточок, де на чільному місці і Книга Пам’яті, і світлини мужніх земляків, і навіть Вічний вогонь.

Прес-служба Охтирського МК КПУМатериал размещен на КПУ: http://www.kpu.ua

Link: http://www.kpu.ua/ru/92322/kvity_pamjati_vid_ohtyrchan__oleksiju_berestu

© КПУ
При перепечатке информации ссылка на www.kpu.ua обязательна