ПРИВІТАННЯ ПЕТРА СИМОНЕНКА З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ 8 БЕРЕЗНЯ

ПРИВІТАННЯ ПЕТРА СИМОНЕНКА З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ 8 БЕРЕЗНЯ


Дорогі милі й улюблені наші мами, бабусі, сестри, дружини, доньки!

Від імені Центрального Комітету Комуністичної партії України прийміть найщиріші вітання з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Саме ви, жінки, даруєте життя та наповнюєте його високим змістом любові, добра, краси і сімейного затишку. Ми, чоловіки, не втомлюємося захоплюватися вашим умінням прощати, любити і чекати, а  ваші тепло і ласку приймаємо як найдорожчу нагороду, розуміючи при цьому, як багато заборгували перед вами за ваше терпіння, працю, турботу про сімейний затишок, рідних і близьких!

Щира наша подяка жінкам-ветеранам війни і праці. На вашу долю випали суворі випробування. Нехай кожен день вашого життя буде наповнений любов’ю і турботою оточуючих вас людей. Ви це по праву заслужили.

Особливі слова вдячності за роботу і громадянську позицію висловлюємо жінкам-комуністам, які сьогодні продовжують активно працювати серед населення, проводячи  масово-політичну роботу.

Користуючись нагодою, ми, комуністи, напередодні Міжнародного жіночого дня – дня не тільки початку весни, але і боротьби за права жінок, закликаємо вас об’єднатися в ім’я майбутнього України в боротьбі за мир в нашій країні і всім  разом заявити і зажадати: «Геть братовбивчу війну!», «Геть націонал-олігархічну владу!». Влада, яка зраджує і продає Україну оптом і в роздріб, переслідує за інакомислення, цинічно порушує цивільні права і свободи, яка під виглядом декомунізації знищує символи, пам’ятники, свята радянської епохи, знищує економіку країни, не дає можливості працювати і заробляти, знущається над трудящими, збільшуючи тарифи на послуги ЖКГ, ціни на життєво необхідні товари і продукти харчування, безсоромно грабує кожну сім’ю, завдяки нашим спільним рішучим діям і усвідомленим голосуванням на президентських виборах 31 березня 2019 року повинна бути викинута на смітник історії!

Спільними зусиллями досягнемо миру в Україні, і щоб гіркота, страждання, материнські і дитячі сльози, душевні муки через нещадну громадянську війну на Донбасі більше не торкнулися жодної родини!

І все ж таки, нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, нехай ваші долі будуть щедро осінені теплом і любов'ю, а серця зігріті  любов’ю  і увагою рідних і близьких.

Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує вам міцне здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок, а ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення  мрій та сподівань.

З повагою

Петро Симоненко,

Перший секретар

ЦК Компартії України


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях