Не продавайте своїх голосів!


Нинішній рік насичений важливими політичними подіями – в Україні відбудуться президентські й парламентські вибори. Президент Порошенко запевнив, що буде вжито всіх необхідних заходів, щоб їх провели демократично, без порушень прав виборців. Для цього, пообіцяв він, будуть задіяні потужні сили багатотисячної поліції.

Наш народ довірливий. Але тепер він засумнівався у словах гаранта Конституції. Адже президентські перегони 44-х кандидатів уже показали, що нинішні вибори будуть найбруднішими, найбільш недемократичними і продажними.

Ще задовго до офіційної агітації за кандидатів у президенти по всій Україні можна було бачити бігборди з фотографіями майбутніх гарантів Конституції. Зараз відбувається масовий підкуп доведених до зубожіння виборців. Що їм порадити? Брати гроші, а голосувати за того, кого розум підказує? Підкупники підступні: певну суму дають авансом, а якщо рекомендована кандидатура набере необхідну кількість голосів, то обіцяють подвійну доплату. Агітатори, які підкуповують виборців, не задумуються над тим, що настануть у нашій країні справедливі часи, і їхні внуки й правнуки згадають їх поганим словом.

Сьогодні багато людей вважають, що за підкуп виборців необхідно суворо карати претендентів на посаду президента – знімати їх з виборчих перегонів. А для цього варто ухвалити закон. Таку думку я висловлював у неодноразових зверненнях до Верховної Ради. Мені чемно відповідали: «Дякуємо за вашу активну участь у цій важливій справі. Під час ухвалення нових законів чи внесення змін до чинного законодавства про вибори ваші пропозиції будуть враховані».

Та це була штампована відписка. Бо жодної моєї пропозиції не враховано. Досі чути лише самі розмови про імпічмент президенту, відкликання депутатів місцевих рад та Верховної Ради. Нинішня влада не хоче зважати на думку простого народу.

Люди обурюються, що Центральна виборча комісія, грубо порушуючи Конституцію України, відмовила в реєстрації кандидатом на пост президента держави видатного політичного діяча, Першого секретаря ЦК КПУ Симоненка П.М., висунутого делегатами 54-го з’їзду КПУ.

Постає  питання: «За кого ж голосувати?» Відповідь на нього дає Звернення з’їзду Компартії до комуністів та демократичної громадськості країни. У ньому зазначено, що в програмах багатьох кандидатів є положення, які збігаються з принциповою позицією нашої партії. Насамперед це стосується припинення війни на сході України, врегулювання  стосунків із східним сусідом, дотримання нейтрального статусу України, повернення до різновекторного характеру її зовнішньополітичного курсу, проведення федералізації при міцних гарантіях єдності держави, подолання бідності, реального забезпечення декларованих в Конституції України прав і свобод громадян. У день виборів необхідно при високій явці виборців проголосувати проти влади націонал-олігархічного режиму.

Комуністи з оптимізмом дивляться в майбутнє. Правда переможе. Про це в народі кажуть: «І на нашій вулиці буде свято!»

Яків Романчук,

перший секретар Червоноармійського РК КПУ

Житомирської області


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях