Сумщина вшановує І.М.Кожедуба

Сумщина вшановує І.М.Кожедуба


Суми: Традиційно в цей день до пам`ятника легендарному льотчику, тричі Герою Радянського Союзу, Маршалу авіації  Івану Микитовичу Кожедубу  прийшли ветерани війни і праці,  комуністи, активісти Всеукраїнського Союзу радянських офіцерів та інших громадських організацій патріотичного спрямування.   

Принесли багато різнобарвних квітів і корзину червоних гвоздик, щоб вшанувати пам'ять людини зі світовим ім`ям, яка народилася, виросла і вперше піднялася в небо саме на Сумщині.  

Такі люди своїм життям, боротьбою з ворогом в роки Великої Вітчизняної війни і невтомної працею творили історію України і всього Радянського Союзу.  І сьогодні  в області проживають  його близькі  і далекі родичі. А в обласному центрі уже в роки незалежності споруджений  прекрасний пам`ятник  і його ім'ям названий центральний міський парк.

Про його заслуги і заходи щодо підготовки до 100-річчя з дня народження Івана Микитовича, про використання його імені  у виховній роботі з молоддю говорили  в своїх виступах  голова міської організації ветеранів, полковник у відставці Микола Олексійович Бондарєв, перший секретар міськкому Компартії України Володимир Солобаєв, льотчик – ветеран полковник у відставці Влолдимир Кривій, керівник обласної організації «Жінки за мир і стабільність»  Олександра  Переросла та інші. Присутні виражали стурбованість що окремі народні депутати намагаються викреслити з історії навіть День Перемоги 9 травня, який виборювали ціною свого життя і здоровя мільони радянських людей ,  в тому числі – і Івана Микитовича Кожедуба.  Корзину квітів до підніжжя памятника поставили керівники обласної та міської організацій КПУ Володимир Даниленко та Володимир Солобаєв.

Шостка: Вшанували пам'ять  льотчика – земляка ветерани і комуністи, члени місцевих організацій ВУСРО і «Діти війни».  Поклали квіти до погруддя тричі Героя, яке встанолене біля хіміко-технологічного технікуму (нині – коледжу) , який в свій час закінчив І.М. Кожедуб.

Село Ображеєвка Шосткинського району: Місцеві ветерани і комуністи урочисто поклали квіти до бюста Героя. Так вони роблять кожного року, пам'ятаючи свого земляка, який тут народився і виріс, закінчив місцеву школу і підтримував тісні звя'зки зі своїми земляками до останніх років свого життя.  

Прес-центр  Сумського ОК КПУ Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях