Чернігівщина відзначає ювілеї партії

Чернігівщина відзначає ювілеї партії


2018-й рік для Комуністичної партії України двічі ювілейний. Минає 100 років з часу її створення в буремному 1918 році та 25 років відновлення легальної діяльності після антиконституційної заборони зрадницького 1991-го.

Обидва ювілейні періоди наповнені повсякденною боротьбою, звитяжною, наполегливою працею мільйонів і мільйонів комуністів за права і свободи, за щастя трудящих, за розквіт рідної Батьківщини, за її могутність, незалежність, суверенітет. І як би нині не обливали брудом партію трудового народу сьогоднішні прислужники новітньої буржуазії, як би безпідставно не звинувачували її в усіх земних і неземних гріхах, вони не зможуть викреслити з історії того факту, що за часів комуністів відстала окраїна царської Росії стала Україною, удостоїлася честі бути засновницею Організації об’єднаних націй, зросла в могутню індустріально-аграрну державу світового рівня. За своїм економічним розвитком Україна входила в десятку передових країн Європи та світу, а за соціальним станом своїх громадян – разом з братніми союзними республіками СРСР взагалі була на чільному місці. Важко заперечити той факт, що люди в нашій країні за часів радянської влади жили по-людськи.

Нинішня Компартія України, що була відновлена патріотами-ентузіастами в 1993 році, також внесла і вносить гідний вклад в забезпечення життєдіяльності українського суспільства. Вона чинила і чинить опір глитаям-буржуям в їхніх хижих, грабіжницьких, здирницьких діях по відношенню до нашої прекрасної, але нещасної країни, нашої рідної землі, наших працьовитих, проте обманутих, обікрадених, зубожілих людей.

Якраз через це, а не через якісь там надумані, висмоктані з пальця “сепаратистські”, “анти державницькі” дії, чинний націонал-олігархічний режим прагне її заборонити, знищити, стерти з політичної арени. Щоб не заважала правити підлий бал на народному горі.

Та це їм ніколи не вдасться, бо комуністи були, є і будуть суть від суті представниками трудового народу, захисниками його докорінних прав, свобод і інтересів, непохитними стражами незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, її розквіту та могутності. Комуністи виступають за мир і спокій у суспільстві, за створення належних умов для щасливого, заможного життя кожної людини праці.

Про це та інше йшла мова на загальнопартійних урочистих зборах, присвячених ювілейним датам Компартії України, які відбулися, що символічно, в День радянської піонерії, 19 травня.

Чернігівські комуністи, котрі зібралися на збори в обласному центрі, уважно слухали доповідь першого секретаря Центрального Комітету партії П. М. Симоненка, в якій він аргументовано і переконливо окреслив славний 100-літній шлях ленінської партії, зупинився на сьогоднішніх викликах і проблемах, поставив чіткі завдання на найближчу перспективу.

Потім відбулося обговорення. Перед учасниками зборів виступив член Президії ЦК, перший секретар Чернігівського обкому Компартії України В. О. Лещенко.

Участь в урочистих зборах взяли також первинні партійні організації, окремі комуністи інших міст і райцентрів, деяких селищ і сіл, де є технічна можливість приєднання до Інтернету. Решта – ознайомляться з положеннями доповіді з електронних та паперових носіїв в запису в найближчий час. Для цього партійними комітетами створюються відповідні умови.

Прес-служба Чернігівського обкому КПУ             

 
 
 


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях