Коммунисты Днепропетровщины поддержали акцию протеста пенсионеров-ветеранов силовых структур

Коммунисты Днепропетровщины поддержали акцию протеста пенсионеров-ветеранов силовых структур


Коммунисты Днепропетровщины приняли участие в общереспубликанской акции протеста пенсионеров-ветеранов силовых структур в связи с невыполнением властью их конституционных прав на достойное пенсионное обеспечение.

В Днепропетровске протестующие провели акцию возле областной госадминистрации 15 мая 2018 года.

Враження і наслідки проведених зборів. Точка зору некомуніста

Враження негативне. Чого боялись, на те і напоролись.

Фактично допустивши Капліновське голосування за «Силовик», ми (КР) отримали недовіру зборів ветеранів силових структур. І замість КР, яка привела пенсіонерів своїми стараннями хоч до якогось перерахунку пенсій, тепер довіру має «Силовик». Такі спонтанні рішення показують, що в КР і організаціях, що до неї входять недостатньо проводиться робота по роз'ясненню стану справ серед членів організації. Ми кажемо, що в нас не працює Президент, ВРУ, КМУ. Вони порушують Конституцію і Закони. А ветерани голосують за довіру Капліновському «Силовику». Хто є Каплін С.М., який створює «Силовик»

  • член партії БПП;
  • партія БПП очолює парламентську більшість;
  • лідер партії БПП - Президент.

Ми звертаємося з вимогами до Президента, заявляємо, що він нічого не робить для нас, деякі навіть вимагають імпічменту і в той же час голосуємо за довіру через Капліна Президенту.

Хто є Каплін С.М.

  • депутат ВР;
  • Голова комітету з соціальних питань ВР в ієрархії ВРУ займає 3-4 сходинку зверху, має безпосередній контакт з Головою ВР, формує порядок денний сесій і засідань, готує для розгляду на них документи;

Тобто це один з керівників у ВРУ, а ми не можемо добитися щоб ВРУ розглянула і привела у відповідність дискримінаційні Закони. Тобто бери і роби, всі повноваження для вирішення наших питань є. Чому не робить? Бо має іншу задачу. Від кого догадайтесь.

Які наслідки цього:

Замість роботи створюється організація, яка підміняє працюючу КР, створює якусь додаткову структуру управління, розриває напрацьовані контакти між організаціями і людьми, вносить розкол і смуту між людей, відволікає всіх від суті проблем, переводить конкретну роботу по вирішенню проблем у площину, хто краще керує і галасує, а не результат роботи. Що пропонується «новими» лідерами:

  • замість конкретної роботи над документами, галасливі акції і лозунги по типу «владу геть». І це пропонує представник влади зрозуміло, що без будь яких наслідків для влади. Чисто для випуску пари соціальної напруги;
  • пропонується без відпрацювання якихось документів, розробки покрокового плану примушення владних чиновників виконувати наші законні вимоги, без обмежень і попереджень виходити на вулиці, блокувати дороги, аеропорти, державні установи. Причому ніхто з новоявлених лідерів не попереджає учасників таких акцій про кримінальну відповідальність за такі дії;
  • а при систематичному порушенні законів у владних чиновників виникає право припинити діяльність громадських організацій і притягти до відповідальності окремих осіб. Це якраз те, що потрібно владі:

- Відволікти увагу від проблеми, внести розкол в громадський рух., покарати декількох, що б інші розуміли наслідки.

-Заборонити громадський рух.

Так що робимо?

Пресс-служба Днепропетровского ОК КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях