Відбувся пленум Полтавського обласного комітету КПУ

Відбувся пленум Полтавського обласного комітету КПУ


21 квітня ц.р.відбувчся Пленум обласного комітету Компартії України, який розглянув питання «Про завдання обласної партійної організації по підвищенню активності і бойовитості партійних структур» та організаційне.

З доповіддю по першому питанню порядку денного виступив перший  секретар обкому Компартії України О.М.Масенко, який зокрема акцентував увагу на проблемах в роботі обласної партійної організацїї.

Зокрема, доповідач відмітив, що як партії в цілому так і обласній партійній організації останнім часом доводиться переживати надзвичайно великі труднощі в організації та проведенні партійної діяльності. Олігархічно-націоналістична профашистська влада робить все щоб вилучити Компартію з політичного життя України.

Порушуючи Конституцію і закони України, ігноруючи всі демократичні принципи суспільного життя не допускає партію до виборчих процесів різного рівня, надуманими, безпідставними підозрами і звинуваченнями відносно партії і її членів. Хоче залякати суспільство та окремих членів не допустивши їх активних дій.

Всі ці процеси боляче зачепили і нашу обласну партійну організацію.

Мало того, що чисельний склад скоротився більше ніж на половину-так й активність окремих первинних організацій і місцевих партійних комітетів знаходиться на недопустимо низькому рівні, а деякі взагалі бездіяльні.

Доповідач також зазначив, що в нинішніх умовах слід зосередити всю діяльність  партійних структур області на  проведенні політичної роботи в якій місцевим партійним організаціям, кожному комуністу знайти можливості для активізації партійної діяльності. Для цього необхідно встановити дієвий контакт з кожним комуністом і узгодити з ним виконання певної партійної роботи.

Для постійної інформованості, підвищення ерудованості і політичного інтелекту домогтися різкого збільшення кількості передплати «Рабочей газеты».

Місцевим партійним комітетам, первинним партійним організаціям, навіть в цей складний час, постійно проводити роботу по росту рядів партії.

Постійно брати участь у виборах до місцевих органів влади і проводити активну роботу для повноцінної участі у виборах до Верховної Ради України. Незважаючи на труднощі потрібно активізувати свою роботу в рік 100-річчя утворення Компартії України та 25 – річчя її відродження після незаконної заборони. Среди першочергових завдань – ювілейний призов в партію, боротьба проти нових спроб її незаконної заборони, проти реформ, які порушують конституційні права громадян та  їх соціальне становище.

В обговоренні доповіді виступили та внесли свої пропозиції члени обкому, секретарі міськкомів і райкомів партії - Кременчуцького, Шишацького, Семенівського, Гребінківського, Чутівського, Чорнухинського, Глобинського, м.Полтави, Карлівського: В.І.Шапран, М.О.Кклочко, О.П.Лисенко, Г.П.Коваленко, Є.А.Гриценко, Г.М.Дмитренко, М.А.Молодчин, А.І.Фадєєва, Л.А.Маренко.

З обговореного питання прийнята постанова.

Пленум також розглянув організаційне питання. Одними із секретарів обласного комітету Компартії України було обрано секретаря Полтавського міському партії А.І.Фадєєву.

В роботі пленуму взяв участь і виступив другий секретар ЦК Компартії України А.І.Мартинюк.

Прес-повідомлення Полтавського обкому КПУВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях