Петро Симоненко взяв участь в роботі Пленуму Сумського обкому КПУ (оновлено)

Петро Симоненко взяв участь в роботі Пленуму Сумського обкому КПУ (оновлено)


17 березня поточного року відбувся черговий пленум Сумського обкому партії. На порядку денному стояло питання «Про завдання партійних організацій області по виконанню рішень лютневого (2018 р.)  Пленуму ЦК Компартії України». 

З доповіддю виступив перший секретар обкому КПУ В.А. Даниленко.

Політичні підсумки роботи партійної організації за 2017 рік, аналіз соціально-політичного становища в області та амбітні завдання на найближче майбутнє, які були поставлені Пленумом ЦК КПУ, викликали активне і ділове обговорення.      

В ньому взяли участь13 учасників пленуму, які представляли парторганізації міст Суми  і  Шостка, Ромен  і Глухова, Лебедина, а також Глухівського, Великописарівського, Охтирського, Недригайлівського і Тростянецького районів. 

Виступаючі самокритично і вдумливо аналізували  свою роботу за рік минулий, яка проводилась в  умовах постійного політичного тиску. Та все ж місцеві і первинні партійні організації зуміли провести заходи по вшануванню ювілейних дат в історії Радянської України, по відзначенню імен видатних земляків – Героїв Радянського Союзу.

Комуністи, навіть за наявних обмежень, зуміли взяти участь у місцевих виборах, у протестних акціях. Та більше  говорили про те, що необхідно буде зробити у 2018-му році, про те, що кращий спосіб зберегти і відстояти Компартію – це забезпечити активну діяльність її структур на всіх рівнях.

В роботі пленуму обкому партії взяв участь і виступив з промовою перший секретар ЦК КПУ Петро Миколайович Симоненко.

Його переконливий і глибоко аргументований виступ, аналіз сьогоднішньої соціально-політичної ситуації в Україні, бачення шляхів порятунку України, як самостійної держави, були гаряче підтримані учасниками пленуму, додали впевненості у перемозі на шляху прогресивного розвитку суспільства, відновлення соціальної справедливості.

Пленум прийняв відповідну постанову з обговореного питання, визначивши шляхи оптимізації організаційно-партійної та агітаційно-пропагандистської роботи, участі комуністів у суспільно-політичному житті області, співробітництва з прогресивними громадськими організаціями.

П.М. Симоненко відповів на ряд запитань учасників пленуму і вручив групі партійних активістів письмові подяки.

Прес-центр  Сумського  обкому КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях