Пленум Хмельницького обкому Компартії України


16 березня 2018 р. відбувся пленум Хмельницького обкому Компартії України, на порядок денний якого було винесено питання «Про підсумки роботи лютневого 2018 р. Об'єднаного Пленуму Центрального Комітету і Центральної Контрольної Комісії Компартії України та завдання партійних організацій Хмельниччини».

З доповіддю на пленумі виступив перший секретар Хмельницького обкому КПУ Ігор Корнійчук.

У доповіді товариш Корнійчук І.В. підвів підсумки роботи партійної організації за 2017 рік. Було окреслено стан справ, який склався на сьогодні,  політичну та соціально-економічну ситуацію, в якій перебуває на даний момент наша партія і зокрема обласна організація КПУ. Визначено найближчі завдання щодо подальшої партійної роботи, зокрема щодо доведення змісту Відозви «За мир і соціальну справедливість» прийнятої Об'єднаним Пленумом ЦК і ЦКК партії 17 лютого цього року до якнайширших верств нашого народу, використання його в повсякденній роботі по мобілізації трудящих на організовану боротьбу проти антинародної політики правлячого режиму виразників інтересів олігархів і неонацистів.

З інформацією щодо аналізу стану обласної партійної організації на основі поданих місцевими партійними комітетами статистичних звітів виступив секретар обкому КПУ Мельник Б.А.

В обговоренні доповіді представники районних і міських партійних організацій інформували про стан справ на місцях, висловлювали своє бачення ситуації, вносили пропозиції щодо подальшої діяльності партії. Активну участь в обговоренні взяли,  зокрема, товариші Приступа П.А., Сопрук В.М., Огнистий М.І, Чаусова Т.І., Дияк Л.Е.

У роботі пленуму взяв участь секретар ЦК Компартії України тов. Оплачко В.М. У своєму виступі Володимир Миколайович проінформував про поточну політичну ситуацію, стан справ у партії та перспективні завдання, що стоять перед комуністами. Акцентувалася увага на відновлення активної роботи партійних організацій в містах і районах, на низову рівні, на активній участі у виборах на місцях та підготовці до парламентських виборів. Було наголошено на специфіку теперішньої інформаційної роботи партійних організацій серед населення; особливо в зв’язку з 100-річчям з дня  заснування Комуністичної партії України в 1918 році та 25 річчя відновлення  діяльності в 1993 році після її заборони внаслідок контрреволюційного перевороту 1991 року; на активізацію боротьби за припинення братовбивчої війни на Донбасі і встановлення довгоочікуваного миру в Україні; було звернуто увагу на необхідність передплати на «Робітничу газету», використання мережі Інтернет та соціальних мереж.

На пленумі від імені Центрального Комітету Комуністичної партії України тов. Оплачко В.М. ряду товаришів вручив подяки за вірність комуністичним ідеалам, політичну стійкість, цілеспрямованість у відстоюванні ідей Великого Жовтня та програмних цілей партії, активну життєву позицію.

Пленум Хмельницького обкому Компартії України прийняв відповідну постанову, в якій окреслено шляхи виконання завдань поставлених Об'єднаним Пленумом Центрального Комітету і Центральної Контрольної Комісії Компартії України 17 лютого 2018 р.

Прес-служба Хмельницького обкому КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях