Комуністи Прикарпаття обговорили підсумки лютневого (2018 року) Пленуму ЦК і ЦКК КПУ


10 березня 2018 року відбувся пленум Івано-Франківського обкому КПУ, за участі партійного активу, де головною темою стало обговорення підсумків лютневого об’єднаного Пленуму ЦК і ЦКК КПУ щодо політичних підсумків 2017 року та дій Компартії України в ситуації, що складається.

В роботі пленуму прийняв участь секретар ЦК КПУ, голова Антифашистського комітету України Буйко Г.В.

У доповіді та виступах учасників пленуму звучала стурбованість економічним станом в Україні, продовженням конфлікту на сході нашої країни. Через падіння рівня життя гостро, як ніколи, стоїть проблема еміграції з України працездатного, молодого населення яке змушене в пошуках заробітку покидати країну. Це все стало наслідком та званих реформ та бездумного курсу майданної влади, призвівши до деградації усіх сфер суспільного життя.

Антикомуністичний психоз, прийняті антидемократичні закони створили в Україні по суті тоталітарний режим де забороняється справжня опозиційна діяльність, переслідуються журналісти, організовані напіввійськові націоналістичні формування використовуються для залякування громадян та незгідних з існуючим режимом політиків.

Завдання комуністів індивідуальна робота з людьми, яка полягає у доведенні правдивої інформації про діяльність та політику КПУ, причини та наслідки того що сьогодні відбувається в Україні.

Г.В. Буйко підсумовуючи роботу пленуму та відповідаючи на питання присутніх,  зокрема, зазначив – «Партія, не дивлячись на всі біди, які випали на долю країни, збереглась. Не розпались обласні комітети, зберігся керівний потенціал. Сьогоднішні керманичі планомірно знищують ліві сили, адже єдина партія, яка об’єктивно і правдиво доносить інформацію до людей – це Компартія України.

Декомунізація – це шлях відволікання уваги населення від насущних проблем людей і може призвести до зникнення держави України, якої до 1922 року не існувало.

Сьогодні завдання для комуністів єдині, але способи їх вирішення, дій різні і в кожному регіоні вони свої».

По закінченню пленуму Г.В. Буйко вручив партійні квитки молодому поповненню, що вирішило у цей складний період долучитись до Комуністичної партії України.

Прес-служба Івано-Франківського ОК КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях