Академіку П.П.Толочку – з нагоди ювілею

Академіку П.П.Толочку – з нагоди ювілею


Шановний Петре Петровичу!

Щиросердно вітаю Вас з 80-річчям від дня народження. Цю знаменну подію відзначають широкі кола наукової, просвітницької і громадсько-культурної спільноти України.

Вихованець скромної селянської родини з Київщини, Ви здобули якісну гуманітарну освіту в Київському державному університеті ім. Т.Г. Шевченка, пройшли основні щаблі науково-педагогічної діяльності, стали професором, академіком, зробили вагомий внесок у розвиток вітчизняної археології.

В Україні і далеко за її межами добре знають і високо поціновують Вас, шановний Петре Петровичу, як вмілого організатора науки, провідного фахівця з історії Київської Русі, глибоко ерудованого слов‘янознавця, вченого-інтернаціоналіста. А ще і як принципового та мужнього дослідника глибинних процесів, що відбуваються в сучасному українському суспільстві, народного депутата Верховної Ради України III–IV скликань, борця за гідне майбутнє рідної Вітчизни.

Ваші змістовні, яскраві і переконливі наукові й публіцистичні праці, відзначені високими академічними нагородами і премією ім. В.І. Леніна ЦК Компартії України, приваблюють тверезо мислячих читачів, викликають у них глибокий пізнавальний інтерес, допомагають патріотично налаштованим співвітчизникам у визначенні та реалізації активної громадянської позиції.

Зичу Вам, Народному академіку, мудрій і чуйній Людині, справжньому Інтелігенту, творчих сил і наснаги, нових здобутків у науковій праці та громадсько-культурній діяльності, родинного благополуччя і довгих плідних літ.

З повагою,

П. Симоненко


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях